1. 1.
    sonunda dörtlemiştir. daha da inmez oradan, hangi para birimi tl karşısında değer kaybetti son 5 senede? hepsi çıktıkları yerde kaldı ya da daha da çıkmaya devam etti.

dış güçlerin oyunu mu diyoruz plan nedir? olayı nasıl savunacağız haber verin ona göre çomarlığımızı yapalım.

not: dolar sabittir, değer kaybeden tl'dir. hala ve hala bunu bilmeyen olabileceği sonradan aklıma geldi, not düşelim ne olur ne olmaz. aksini iddia eden, usd'nin başka para birimleri karşısındaki değerlerine bakabilir.

aslında bu başlıklar bile yanlış açılıyor, tek başlığın tl kuru olarak açılması lazım ya da gündelik başlıksız, her şeyin türk lirası başlığı altına yazılması zira ne bok oluyorsa orada oluyor.
    6 -2 ... kurt baltasi
  2. 2.
    ... n dakota
  3. 3.
    hep 50 ₺ lik alışveriş yaptığım için beni ilgilendirmeyen kurdur.
    -1 ... 7deliklitokmak silinemez
  4. 4.
    An itabari
    ile
    Artık 4 degil
    4.01 dir
    Bakanin Dedigi gibi
    Algı operasyo u yapmayin...
    28 mart 2018 dolar kuru
    1 ... hayat zor bea
  5. 5.
    2002 de 1.40 idi.
    2 -1 ... tarihcix
  6. 6.
    Öro da beşledi. Akıl sağlığızı korumak için sakın çarşı pazara çıkmayın. Ben dün çıktım, doğduğum deliğe dönesim geldi.
    4 ... thelma
  7. 6.
    akabeden önce dolar almak için

milyonlar veriyorduk

şimdi sadece 4 liracık

kıymet bilmiyorsunuz kıymet.
    1 -1 ... timur cengiz hulagu
  8. 7.
    Dolar alan yaya kalır benden söylemesi.

Şu kur yapan para birimi.
    ... nickini vermek istemeyen uuser
  9. 8.
    2 ay önce bitcoinleri sattıktan sonra inanılmaz kar ettiğim paranın bu gün ki hali.

yanlışlıkla iki ayda dünyanın parasını kazandım.
    15 senedir ordan oraya koşturuyorum biraz para kazanayım diye, parayı böyle kazanınca sevinemedim bile...
    ... torunusamil
  10. 9.
    ak parti ve oy diyen mallar var. kefen giymislerde cikmislar.. lan senin beynine pamugu tikamislar zaten.
    ... portatif