1. 1.
    Top oynayamayan Galatasaray’ın gol atsın diye verilen penaltı. Komedinin bu kadarı. Evet.
    10 -10 ... oytunkaran
  2. 2.
    galatarasyonun aktif olduğunu gösteren durumdur. bunlara dur diyecek babayiğit hala çıkmadı amk..
    3 -2 ... frank lucas
  3. 3.
    aynısını fenerbahçe yaşasaydı verilmeyecek olan penaltıydı.
    6 -2 ... ichbinkerem2006
  4. 4.
    kanatlıları ağlatan penaltı.

bu algı oyunları hep korkudan.
    4 -8 ... modeste
  5. 5.
    fönör höp pönöltö ölöyör diye ağzı dolu dolu konuşan ibneler, konu kendileri olunca algı yapıyor oluyoruz. siz algının kralısınız yüzsüz fetöcüler.
    8 -8 ... aslolan fenerbahce dir
  6. 6.
    buna da penaltı degil diyen embesil yoktur ya. Yüzde yüz penaltı amk. Dirseği akbabanın yüzüne geçiriyor amk daha ne yapacak ?

Edit: O dirseği biriniz yese acıdan bir saat ağlarsınız burda ötmeyin siktirin gidin karbonat erol başlığına.
    3 -5 ... tenet
  7. 7.
    bu maçta şike yoksa ben de bir şey bilmiyorum.
    5 -2 ... sivasli bey
  8. 8.
    Bir Galatasaraylı olarak hakem ben olsaydım vermezdim. Penaltı bu kadar kolay olmamalı.

*fenere verilen şeyler penaltının yanından bile geçmiyor bi yanlış anlaşılma olmasın yani. bunda gerçekten de dirsek var ama rizeli futbolcunun kasti bir hareketi yok çünkü gslı onun arkasında. Zıplayan insanın hazırolda zıplayacak hali de yok.
    2 -2 ... new kid on the block
  9. 9.
    Fenere aynı pozisyonun daha hafifinde penaltı verildi. Orospu orospu ağlamayın fenerliler.
    3 -6 ... coraplikiz
  10. 10.
    böyle penaltımı olur aq?
    adamın hala 32 dişi ağzında.
    -1 ... micheal