bugün

Ya sizin yapacağınız işin anasını sikeyim. Her gün ya asker şehit oluyor yada canlı bomba patlıyor. Bu mudur vatandaşın can güvenliğini korumak? Orospu çocukları yeter ulan yeter.
yayın yasağı an meselesi, oruçunu açsın muhterem zat hemen sonrasında kapatır interneti ve açıklamasını danışmanı yapar: "ölenlere rahmet ailelerine sabır dilerim. onurlu gururlu teröristlerin üzerinden bombaları düşmüştür."

başabakan açıklaması: teröristleri yakın takip ediyorduk, şüpheli değillerdi.
amına koduklarımın yarrak politikaları yüzünden yaşamamız sadece şansa baglı oldu..
mutlu musun ey yuz de 50?!
Patlamanın business classın girisinde oldugu söyleniyor içeri girememişler el bombası atıkları düşünülüyor. Calisan bir yakınımızın söylediğine göre.
Söylenecek söz yok.Ülkede ne güvenlik var ne birşey ya.Ulan hiç mi değerli değiliz ya.
Fail de sebep de bellidir. Küfür edip kendimizi yormaya gerek yok.
Çomaristanda sıradan bir gün. Eğlenmenize bakın, şi yapmaya gerek yok. Cehape zihniyetinin allah belasını versin. Terörirst yardakçısı kılışdar.
sıçarım böyle, ülkesine de, hükümetine de, terörüne de. normalde bu akşam atatürk havalimanı dış hatlardan uçağım vardı. ailemle bir gün daha geçireyim diyerek yarına aldırdım bileti. terör burnumuzun ucunda, her an her saniye bir yakınımızı saçma sapan bir terör eylemine kurban verebiliriz. hala da sesimi çıkartamıyoruz, buna ön ayak olan, yol açan şu şerefsizleri oradan indirmiyoruz.
ne olursa olsun siyasetçilere sövülmemesi gereken saldırıdır.

siyasetçilere sakın sövmeyin arkadaşlar. urfa'daki evinde karpuz yiyip sözlükte takılan bana sövün. benim yüzümden oldu çünkü.
Soyunu siktigimin kansizlari rahat durmuyorlar.
sebep olanları, allah kahretsin.
isminde Atatürk geçiyo diye mi patlattınız orospu çocukları.
Böyle ülkenin amına koyim. Bizi bu hale getirenin de.
ulke olarak, "umarim can kaybi yoktur." diyecek hale gelmisiz ya uzuluyorum sozluk... uzuluyorum... guzelin vatani ne hale getirdiler... uzuluyorum...
Hukumet bombalara vs tedbir almakta ne kadar kotuyse ayni oranda internet yavaslatma konusunda o kadar iyi. Bilgi almaya ekşiye girecem girilmiyo sikeyim boyle memleketi.
sütyen kopçamın ötmesi nedeniyle giremediğim yerde patlama oluyorsa bunu bir düşünün yani. düşünün kim sokmuş içeri. Kesinlikle elini kolunu sallaya sallaya giren kişilerden gelmiştir. Acilen -tabi olan olduktan sonra ne fayda- Yemek şirketi vesaire değiştirilmelidir. Bir başka açıyla resmen bayram öncesi noldu ha korktunuz mu diyebilmek için bize yapılan saldırıdır. Lanet olsun bunu yapanlara.
Gündem değiştirme hareketlerinden biri olsa gerek hükümetin. Malum rusya israil falan millet bunu konuşur olmuştu odak noktasını dağıtmaları gerekiyordu.

Edit: ulan beni eksileyeceğine oturda düşün amk, orada 50 tane x-ray, güvenlik nokltası vs var hepsinden geçiyorsa izin verilmiştir o sahıs oraya bilerek sokulmuştur, amın oğlu otur önce bunu bi düşün.
Allah kahretsin dedirten patlama. Bayram geliyor insanlar artık memleketlerine gelemeyecekler ben turistleri geçtim. Yaşanmış olması muhtemel can kaybından bahsetmiyorum bile. Herkes sürekli aman havalimanına dikkat etmek lazım deyince pek umursamadığımı düşünsem de insanın canı tatlı, geçen geldiğimde gördüğüm kalabalıkta insanlara potansiyel suçlu gözüyle bakıp hemen çıkıp taksiye binip uzaklaşmıştım havaalanından. Sonra da yok yaa bu kadar olmaz demiştim he he olmaz. Bu ülkede her şey olabilir artık onu anladım bir daha anladım.
Durun lan vurmayın hemen. Kınama metni hazırlanmış, şimdi kaçacak yer arayın teröristlerrrr.
Başbakan valiyi aramış aha yaraaa yediniz şimdi. Putin gelsede 2-3 ay şu ülkeyi yönetse.
inşallah ölü sayısı fazla olmaz.

Edit: Ulan gavat ne diye eksiliyorsun????
(bkz: siyasal islam)

ne bekliyordunuz orospu çocukları, bu politikalayla uzay aracı üreteceğimizi mi?
Türkiye'nin en yüksek güvenlikli yerlerinden birinde gerçekleşmiştir.
Bu ülkede bilinen anlamda terör yok.
Başkanlık sistemi getirme operasyonu var.

(bkz: 400 milletvekili alınsaydı bunlar olmazdı)
(bkz: hamdolsun şehitler eksik olmuyor)
(bkz: şehit haberlerinin gelmesini istemiyorsan)
Lan sütyenin arası ötüyor ayakkabının bağcıyı zıplıyor diye soyuyorlar ya bu orospu çocukları nasıl girmiş buraya.
Durun lan durun! Binali yıldırım kriz masası kurulması talimatını vermiş. Amına koyum bu ülkenin.
iç ve dış güvenliği çelik gibi olan, dış dünyada bir saygınlığı, ağırlığı olan, makam'ın özgül bir ağırlığı olan ülkeyi afrika çetelerinin soykırım yaptığı ülkeye çevirdiniz.
Bunda payı olan ( ben dahil) ne kadar adam varsa amına koyayım.
Türkiye vardı lan bir zamanlar!!!
istihbaratımız yine üzerine düşeni yapmış anlaşılan..
Terörün her türlüsüne en ufak sempati besleyenlerin soyu kurusun şeklinde bir haykırışla karşıladığım patlama.