bir malatyalı olarak cimbomu destekliyorum.
Galatasaray’ın ortası yok, ya gidip paşa paşa 3 tane yer ya da gidip 3-2 falan kazanır.
Sarı kırmızılı ekip şikeci rakibine şans tanımayacaktır.
Besiktasliyim oncelikle bunu belirteyim sonrasinda da galatasaray 9 kisi kalsa da bu maci bir sekilde kazanacaktir eskiden ben de inanmazdim fatih terim sansi/bali kavramina ama boylr birsey var hani yermek elestirmek icin demiyorum galatasarayli cok fanatik tayfa harici gercek futboldan anlayan kisilerde bana hak verecektir ornek mi schalke maci o mav nornalde galatasaray dışında o aksam besiktas olsa saha da 5-0 di bunun gibi ornekler cogaltilabilir ha skor vermek gerekirse galatasaray gule oynaya kazanamaz o konuda hemfikriz ama bir sekilde kazanir skor 0-1 golu de rodrigues ya da donk atar iddia oynayacaklara da tavsiyem mac 2.5 gol alti olut ilk yari 0 mac sonu 2 olur saygilarimla.
Bu kadroyla malatya bizi 4-0 gibi net bir skorla yener.
Malatya'nın birinci postayı attığı maç.
halis özkahya’nın mariano’ya çıkarttığı kartı izleyin, mariano’nun ayağına takılan bir malatyasporlu var, yere düşüyor. normal koşusunda olan ve ayağı normal şekilde koşan bir insanın açısında olan mariano’ya sarı kart cart diye çıkartılıyor.

ilginç mi? aynen çok ilginç.

haftaya ligin belası, hakkında bulunan şike dosyaları boyunu aşmış takımla maç var. o kart çıkacak, olabildiğince eksik şekilde maça çıkartılacak galatasaray. bekleniyordu, saçma sapan ve olmayan bir pozisyonda kart hemen verildi. hesapta çok kötü giden bu şikeci takımı bir galatasaray galibiyeti ile ayakta tutmak, motive etmek.

tüm şikelerinize, tff desteğinize rağmen sizlerin daima önünde bu takım. önünde de olmaya devam edecek. hem sizin hem de küçük kız kardeşinizin bu algı ve oyunlarını daima yendik, yine yeneriz. hesapta küme düşmeme mücadelesi verilen takıma avantaj sağlamak için sahaya sürülmüş bir tff tetikçisi var. bu tetikçi hello kitty müptezeli, küme potasındaki, baba parası yemekten başka numarası olmayan bir çocuğun yöneticisi olduğu bir kulüp. parası var, soyadının gücü var diye birşeyleri organize etmeye çalışıyor. hani iki gün önce; rakibimizin iki şampiyonluk gerisinde kaldık, bu kabul edilemez. her şeyi deneyeceğiz diyen adam.

sizi haftaya küme potasına gömmeyen şerefsizdir gençler.

ali koç başkan, fenerbahçe kümeye dedirteceğiz size.
Nasil koyuyorlar ama?

(bkz: kolsantrasyon) *

Açık ve net evet.
Konsantrasyon ile koyuyor malatya ahahaha. ikinci postadan sonra gözler üçüncü postada. iki yeter mi diyecekler, yoksa üç de mi gelecek göreceğiz.
Beşiktaş ve fenerin hastalığı Galatasaray'a da bulaşmış bulunmakta. Basaksehir tek götürür
fatih terim, gomis ile kavga ederek takımı bu hale getirdi.

hakemle kavga et, kebapçı ile kavga et, taraftarla kavga et, basın mensubuyla kavga et.... tamam da oyuncuyla kavga eder mi lan koskoca hoca. yazık.
terim'in 'KABAK' tadı verdiği maçtır. Alaturka bir yönetim, tekniğin t'sinin olmadığı bir teknik? yönetim, bunun karşılığında 8 sakat ve kaybedilen puanlar.

Yönetimden bir allahın kulu da Terim'e ulan Galatasaray 18 yaşında stoper'in oynatılacağı yer mi, sen genç oyuncu yetiştirdim bakın diyecen diye takım onca puan yitirdi diyemiyor diyemez...
hakkedenin kazandığı maç. malatya kazandı sıra ankaragücünde açık ve net.
Deplasmanda basireti bağlanan, amatör takıma bile dağılan vasat futbol takımı.

iddaa'nın verdiği 3.60 oran şukela...
Fetöcü himmetçi pisliklere sokulup sokulup çıkarılan maç. Hakettiler.
Tetikçi Halis Özkahya'nın görevini yaptığı maç. Haksız yere Mariano'yu derbide cezalı duruma düşürdü.

Yedek kadro olmasaydık kazanırdık. En iyi kadro Galatasaray'da. Ama sakatlıklar bizi etkiliyor.