bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    türkiye kupası maçı.

eğer sakatlanmazsa (önümüzdeki sene fener'e gelecek olan) mehmet batdal'ın ilk galatasaray maçı olacak.
    -1 ... eurasian
  2. 2.
    turkcell süper lig 2008 2009 sezonu'nda, 5. olan galatasaray'ın, play-off oynamak zorunda olması nedeniyle, ali sami yen stadı'nda oynacağı maç olup kazanan takımın, 2009-2010 sezonunda türkiye kupası gruplarına kalacağı karşılaşma.
    ... mavi balina hem de minik
  3. 3.
    galatasarayın genç bir takımla başlayacağı muhtemel maçtır. ama bucasporda öle peynir ekmek deil iyi takımdır. ama gs gerekli ayarı verecektir.
    2 ... jengajenga
  4. 4.
    tahminimce trt' nin naklen yayınlayacağı maçtır. iki yıllığına süper kupa maç yayın haklarını alan trt' nin yayın kalitesini görmek açısından da iyi bir örnek olacaktır.
    ... bedevix
  5. 5.
    2 hafta önce orduya gelen buca eğer ordudaki futbolunu oynarsa 10-0 felan olur sanırım.
    1 ... sscb salatasi
  6. 6.
    izmirli olarak kalbimiz bucasporla olsa da, pendik faciası tarzında bir sonuç beklemenin hayalcilikten başka bir şey olmayacağı maç.
    1 -1 ... yirmibirinci yuzyil tilkisi
  7. 7.
    galatasaray futbol takımında bu sene zaman zaman görülen "5 atarız" havasına girilirse zor maç olacaktır.
    ... esek kafali
  8. 8.
    Bucaspor'un mehmet batdal sercan kaya veli kızılkaya gibi yıldızlarının vitrine çıkacağı karşılaşmadır. Ayrıca batdal bu maçta gol atar, niye derseniz bu adam işini biliyor. Ne zaman adı anılsa golleri diziyor rakibe. Belkide tesadüftür ben günahına giriyorum.
    düt düdü düt: Ha birde bu maç +7 benden söylemesi. iki takımda 1-5-4 taktiği ile oynuyor.
    1 ... 11 11 11 11
  9. 9.
    galatasaray da ki genç oyuncuların kendilerini göstermek için büyük bir çaba göstermesi gereken maçtır. zira sakatlıklar ve kart cezalıları vs. sebebiyle ileride olası eksikliklerde as takımda yerini alıcak oyunculara ışık tutucak maçtır. iki kere maçtır dedim tanrı'nın hakkı üçtür ayrıca türkiye kupası pilay-of maçıdır yenen gruplara katılacaktır.
    5 ... sosyete
  10. 10.
    bucaspor'un son görüntüsüyle ve maçın istanbul'da olması nedeniyle fark olacak bir maçtır.
    ... carcarli delisi