bugün

fenerbahçe'nin bu seneki son maçıdır. kritik olacağa benziyor.
2,5 altı biteceğini tahmin ettiğim karşılaşma.
görsel
fenerbahçe nin kanırt kanırt kanırtacağı maç olacaktır. ama fenerbahçe kazanınca sivasspor lulardan çok diğerlerine kanırtılacaktır. acınası insanlar.
fenerbahçe'nin kazanacağını düşündüğüm maçtır...

başarılar diliyorum.
görsel
Her an fenerbahçe sivasla sike yapti iddiaları atılabilir tabi bildiğiniz gibi bunlar hep amerikanin oyunları veya birtakım uydurmalar.Ayrica fenerbahcemizin alacağına inandığım maçtır.

(bkz: dar agcinda olsak bile son sözümüz fenerbahçe)
sivas kentinin hala sivas ta 30 erkeğin grup seks yaparken yakalanması etkisinde olduğundan dolayı, fenerbahçe'nin fark atacağı maçtır.
van persie nin son maçı olacaktır, ama maalesef son maçında 2 gol atıp taraftarın sevgilisi olacak gider ayak gönüllerde taht kuracaktır. maçı 4-1 fb kazanacaktır, diğer 2 golü markoviç ve şener atacaktır.
fb golü kornerden yiyecek.
Canım sivassporun feneri ezici bi üstünlükle olmasa da yenecegi maç.
cezalı nani" nin yerine bursaspor" un geçen seneki 11 oyuncusu volkan şen" in, fernandao" nun yerine zaten tüm dünyanın bildiği van persie" nin oynayacağı maç. bu bile maçın sonucu ve ligin gidişatı hakkında bir fikir veriyor. manchester city - watford, psg - nantes maçı gibi kazananı ve sebebi belli bir maç işte...
3-1 bitecek maçtır . içime doğdu sözlük.
Bu hvda saat 20.00 de maç mı olur allasen.. Neyse gidip izleyeceğiz bakalım...
şike şike fener alır...
ilk devrenin son maçı. fenerbahçe noel tatilinde olan nani ve fernandao'dan yoksun sahaya çıkacak, buna rağmen ms 1 bankodur. van persie'nin gol atacağı maç olacaktır.
canlı olarak http://livebu.net/fenerbahce-sivasspor/ adresinde yayınlanan maç.
tellakları fenerin keseleyeceği maçtır.
her hafta 1 günlüğüne feneri lider yapan lig tv'nin kabullenişidir.
Robin Van Persie 'nin hat-trick yapacağı ve Bruno Alves 'in kırmızı kart yiyeceği maçtır.
Lazar değil, yazar markoviç. Bu maç kesin yazacak, bekliyorum. Yazarsa şukulayın ibneler.
robin fuckin' van persie'nin golüyle öne geçtiğimiz mac.
bu gol volkan adisine girsin.
24. dakikada robin van persie'nin attığı golle fenerbahçeyi sivas karşısında 1-0 öne geçiren maçtır.
2-0 fenerbahçe lehine bitmesini umduğum maçtır. Zira kupon yaptım,yatmaz umarım.

Edit: yattı
ilk boruyu robin van persie adlı futbol sihirbazı döşemiştir efendim. Devamını bekliyoruz.
Kaleci setkus bi tanede top tut ya yada bi pozisyon çıkar ya bu kadar kötü kaleci olamaz.