1. 1.
    saat 20:30 da ülker arenada başlayacak olan euroleague 15. hafta maçı.

28 aralık 2018 fenerbahçe beko real madrid maçı
    2 -1 ... true
  2. 2.
    Futbolun ara verdiği şu dönemde ilaç gibi gelecek maçtır. Lakin real fenerin içinden geçecektir.
    -8 ... flat head
  3. 3.
    Fener,Madrid kısalarını iyi savunabilirse maçı alır. Uzun rotasyonunda fener daha kaliteli madride göre. Maç savunma maçı olursa maçın adamı kalinic olur.
    1 ... podo09
  4. 4.
    lider fenerbahçemizin real'a çakıp iyice bir gözdağı vereceği karşılaşma olacaktır. maç zor olacak ama biz zor maçları severiz.

maçın adamı kostas sloukas reyiz, vesely ya da kalinic'ten biri olacak gibi hissediyorum. dixon'ın 3'lüklerine de çok ihtiyacımız olacak.

Edit: sloukas haataymış. Maç kadrosunda yok.
    5 ... aslolan fenerbahce dir
  5. 5.
    son topa kadar gitmesi muhtemel maçtır. hakemlerin gözü başı fazla oynamazsa son 2-3 dakikayı rahat izleriz ama ispanyol lobisi malum. son topa kadar gider bu maç.
    6 ... mel mel bakan gibson
  6. 6.
    Maçta kemik sesleri geliyor. Öyle bir maç. Kıran kırana. ilk çeyreği 22-12 önde kapattık. Vesely vs datome ön planda bizde.
    3 ... aslolan fenerbahce dir
  7. 7.
    yine aynı real madrid, hakemlere ve taraftarlara oynuyorlar ve sportmenlik dışı faul aldılar; alakası yok pozisyonun, ben ömrümde böyle karaktersiz bir takım görmedim.
    1 ... littlepea
  8. 8.
    Baştan heyecanla başlayan maç. Hadi inşallah alalım şu maçı.
    1 ... haramsavar kadin
  9. 9.
    Devreyi yine sıkıntılı kapattık. Umarım daha fazla sayı kaçırmadan şu maçı alırız.

Edit: adamsın datome adam.
    2 ... dark paladin
  10. 10.
    65-63 son topta kazandığımız maç. Datome sen kocaman bir çılgınsın. Tek kelimeyle efsane takımız. Ha bi de real'in bizim içimizden geçeceğini söyleyen kankaya selam olsun. Biz Avrupa'nın en iyisiyiz olum unuttun mu?*
    7 -1 ... aslolan fenerbahce dir