1. 1.
    ibb kararı ile
    Okul servislerine %13
    Minibüslere %20
    Taksilere %25 oranında yapılandır. Beyefendi bir de lütfetmiş, sanki kendisi yapmamış gibi "2 senedir zam yapılmıyordu" demiş insan bunu söylerken utanır. Evet şimdi söz imamoğlu fanatiklerinde. Bekliyorum savunmalarınızı. imamoğlu'nu aklamak için dansöz gibi kıvırmalarınızı merak ve heyecanla bekliyorum.
    https://video.uludagsozluk.com/v/imamoğlu-178041/

8 -16 ... zall bana hep abi der
  2. 2.
    beyler adam hepinizi kucaklayacağım demişti hatırlarsanız, hiç hakkını yemeyin sözünü tutuyor. şimdiden kucağa almaya başladı.
    13 -5 ... ozzy osbourne
  3. 3.
    Ensar'a gitmeyecek olan zamlardır.
    9 -11 ... agacacikan keci
  4. 4.
    yahu sen bilmiyor musun zam olunca devlet yapmış oluyor indirim olunca imamoğlu yapıyor.

zammı kadir topbaş yapsaydı tamam o zaman belediye yaptı derdik.
    8 -3 ... masklavi
  5. 5.
    ez azından okçuluk vakfına gitmeyeceğini biliyoruz.
    4 -10 ... be happy yine yine yeniden
  6. 6.
    hayırdır? sigara, alkol, yeme-içme ve meyve-sebze zamlarında hiç esamaniz okunmuyordu o başlıklarda? zamı yapan muhalif olunca mı paranız kıymete bindi yezidler sizi...

fazla yapılmış zamdır.
    7 -10 ... flat head
  7. 7.
    Normaldir.

Mk sanki tüm türkiye' de her şey ucuzluyor da bir istabul' a zam geldi

Gerizekalılar kendi götünüzü açıyorsunuz devam edin.
    2 -4 ... iyi mi boyle
  8. 8.
    ışıklı başkanımız umamoğlumuz ne yaparsa dorudur. biraz da onun eşi dostu akrabası kazansın ayol. biz de bu zamlarla skilmeye devam edelim. hep agabeliler mi kazanacak.
    6 -1 ... kazangap
  9. 9.
    evet 1000ali bey gelseydi zam gelmeyecek bedava olacaktı taksi ve servisler.

çünkü imamoğlu ibb başkanı olduğundan beri benzin mazot fiyatlarını belirliyor ulke ekonomisini tek başına yönetiyor koca hükümet yerine.

ulan ülkede zam gelmeyen şey mi var? siz daha medyaniza zam yazdıramiyorsunuz. yok değişiklik yok düzenleme filan.
    4 -7 ... forza besiktas
  10. 10.
    "ekrem başgan yaptıysa bir bildiği vardır"cı mankurtları etrafına toplamış başlığa konu olan zamlardır. adamlar zamları savunmuş amk asdffghj.
    5 ... zall bana hep abi der