1. 1.
    Bugün benim doğum günüm sözlük.. Kız arkadaşımdan ayrılalı 1 seneye yakın oldu, eski ilişkisiyle ilgili yalanlar söyledi, bastım tekmeyi. sonra farkettim ki kendime basmışım. Ben hala acaba?? derken 'seni seviyorum hühhhh' diye ağlayan kızın benden 4 ay sonra aşk böceği olduğunu öğrendim, hayırlısı olsun. 4 aydır işsizim, iş yok anasını satayım piyasada. Nereye gittiysem de olmadı. AVM ler bile yabancı dili olan, 2 sene iş tecrübesi olan adamı almıyor, aramıyorlar bile. Fabrikalar bitik. Yakın arkadaşlarımdan da sıkıldım artık, anasını satayım aynı hikayeyi 626278 kez anlatır mı insan? Konuşacak bir şeyi yok anlıyorum.. Hayattan sıkıldım senelerden beri sevgilim yok deyip ağlıyor ama bir kıza merhaba yaz diyorum offf.. onla mı uğraşcam diyor, sonra yine 1 senelik ilişkisini 5 seneden beri anlatıyor. Sıkıldım aq. Kızı da öyle sıkmış zaten. Cins cins huyları var, pilav yemeye gideriz, vazgeçtim der, ben yerim. 10 dk sonra acıktım ya bir yerde yemek yiyem der, girer bir mekana beğenmez, keşke pilav yeseydim der. Öh aq kız gibi oldu iyice. Borcum var diye ağlar, 1 ay sonra 5 yıldızlı otelde her şey dahil 3000 tl ye kalıp 3500a bilgisayar alır, sonra gelir bana ağlar. 20 senelik dostum ama kaldıramıyorum artık.
    Ailem başlı başına olay zaten, işsiziz diye adamdan saymazlar, gözlerim 8 derece bozuk olmasına rağmen amcık pederin polis ol baskısı.. 26 yaşındayım herkes bir şeyler başarırken benim sik sik şeylerle uğraşmam..

Neyse bugün benim doğum günüm sözlük.. Dua edin bana.. 10 saniye göğe bakıp ''her şey gönlüce olsun deyin'' çünkü dua dan başka çarem kalmadı..

Bugün benim doğum günüm sözlük..

Edit: Teşekkür ederim sokaktaki yazar, her şey gönlünce olsun..
    8 -1 ... personanongrataaa
  2. 2.
    Doğum günün kutlu olsun nice umutlu, mutlu tatlı tatlı senelere..
    1 ... sokaktaki yazar