1. 1.
    dostum, öncelikle geçmiş olsun.
    burada erkek olmanın getirdiği handikaplardan birini yaşıyorsun.
    "sevmekten zor vazgeçmek"

bir kadın bugün seviyorken yarın sevmeyebiliyor. onlar için mesele bir mastar değişikliğine bakıyor.
    zor olsa da şunu kabullenmen gerekiyor.

"sevseydi, seninle iletişim kurardı, demek ki sevmiyor artık.
    delikanlı adama da payını alıp siktir olup gitmek düşer.

başa gelen çekilir.

çok çektirdim kısmını da geç.
    sen ne kadardır çekiyorsun bir de onu düşün? bu edebiyatı ancak biz erkekler yaparız:

"çok çektirdim".
    arada yalan ve aldatma yoksa her problem çözülür, eğer çözülmüyorsa sevgi eksikliği vardır.

delikanlı adam şöyle davranmalıdır.
    ben de geçmişte buna benzer bir durumla karşılaşmıştım, nikah veya evlilik yoktu tabi seninki daha zor.
    anca bir imza çok fazla şeyi değiştirmiyor.

https://www.youtube.com/watch?v=z6JCtGwOF6A+

arkadaki aptalca müzikten ben sorumlu değilim.
    ama bazen gitmek gerekir.
    2 ... mavi gozlu kizlari severim
  2. 2.
    Sen üstüne gittikçe triplere girecek bence gitme. Senden emin olduğu için de egosu okşanacak cevap vereceği varsa da vermeyecek.
    4 ... bik bik
  3. 2.
    Bir erkek olarak cevap vereceğim.

Evliliğin ilk yılları sancılı geçer..

Sabır önemlidir.

Bir kadın sizi görmezlikten geliyor ise bitmiştir.

Zaten anlaşmalı boşanma durumu başlamış bundan sonra iki tarafında birbirini yıpratmaması en güzeli..
    1 ... gezdimgordumyenildim
  4. 3.
    Muhatap olduğunuz insanın karakterini bilmiyorum, tanımıyorum. her insan kendine özgü bir düşünce yapısına sahiptir. Burada yorum yapan kimse, o kadının gerçekten ne düşündüğünü bilemez ama illa fikir almak istiyorsanız söyleyeyim. Sizin hisleriniz olabilir, siz bu boşanmanın bir travma olmaması için yani kendiniz için konuşmak istiyor olabilirsiniz ama belli ki karşı taraf bunları aşmış ve bu boşanma zaten onda bir travma olmayacak ya da en azından olmayacağını düşünüyor. Kimse, sırf siz istiyorsunuz diye sizinle konuşmak zorunda değil. Israrcı olmanız ise size olan öfkeyi ve soğumayı bence daha da arttırıyor. Eşinizin gözünden bakıyorum ve gördüğüm tek şey 'ısrarla edilen bir taciz'. Bence artık istemediğini kabul edip yola devam edin, işte o zaman bu olayı travmasız atlatırsınız. iyi günler.

Bir de böyle şeyler belli olmaz tabi de aynı evde yaşayıp belli bir zaman vakit geçirip anlaşıp anlaşamadığınızı gördükten sonra evlenseniz belki de bunları konuşmayacaktık. Üzülüyorum, gerçekten.
    2 -1 ... ben buraya icimi dokucem
  5. 4.
    Serin hikaye dostum.

1 yıldan önce anlaşmalı boşanma olmaz.
    2 ... inheritance vice