1. 1.
    Yorgun, mutsuz ve üzgün bir moddayız.
    5 ... traveler of secret moments
  2. 2.
    Darbe Yapcaz reyis.
    1 -1 ... serefsizimbenmaklimagelmisti
  3. 3.
    üzgünüz. allah sehit ailelerine sabri cemil ihsan etsin. acılarını hafifletsin. amin.
    1 ... bittimiacaba
  4. 4.
    hakikaten öyleyiz ya.

modum çok düşüktü bütün gün,bir yandan akit dalga geçer gibi baş örtülü bacılar diyor, trtde adam kaybetmedik kimsey, yer değiştirdiler diyor,sinirden elim ayağım titriyor, nato ne diyecek, rusya atara devam edecekmik? mülteci hamlesinin karşılığı olacakmı? midem bulandı kan basımcım yükseldi, elim ayağım titedi amk.

ben öyle milliyetçi birisi değilim, her türk asker doğar falan da demiyorum, sol görüşlü ülkesini ve insanını seven toprağın önemli olduğunu düşünen birisiyim, şu moddan çıkayım diye 3-5 komik entry girmeye çalıştım ki normal şartlar altında bunun tam tersi olur.

çok sinirliyim, çok mutsuzum, çok yorgunum, bizim 33 insanımız öldü, uzun zamandır ölüyordu belki de daha fazla kaybımız var, fotoğraflarını gördünüz kim bilir daha kaç yaşındalar , temiz yüzlü çocuklar hep.

hemde ne için? sikik siyasi oyunlar için, suriyeli mülecilerin ne işi var burada? bizim askerimizin orada ne işi var? kendi ülkesini savunmaktan korkan milyonları ülkemize alıyoruz ve bizim askerlerimiz orada ölüyor ya.

bunu destekleyen, bunun sorumlusunun düşündüğümüz insanlar olmadığını idda eden birisi çıkıp allah aşkına yapsın savunmasını, vicdanınızla konuşun , bunu artık inkar etmek için ya vicdansız yada gerçekten 8 yaşında bir çocuğun zekasına sahip olmanız lazım, siyasete bağlamayın diyorsunuz da sorumlu kim amına koyayım, suriyeye başından girmemiz gerekiyordu, biz söylüyorduk kimse sikine takmadı.

bunca olay olduğu halde kimsede çıkıp ''ben yanlış yapıyorum, ben görevimi yapamıyorum, benim yanlış kararlarım yüzünden gencecik insanlar ölüyor'' diye istifa etmiyor, en ufak vicdan azabı çekmiyor.

ya bu insanlar neyin kafasına amına koyayım? ülkeyi sosyopatlarmı ele geçirdi? ülkenin yarısımı piskopat?
    5 -1 ... gold tab gibson