1. 121.
  (#41086833).
  ... nardaninciler
 2. 122.
  doğum günü sürecim de olur aynı zamanda kendileri.
  1 ... jacques beaulieu
 3. 123.
  karikatürize edilerek önemsizleştirilmemesi gereken süreçtir.

  türk demokrasisi yine sınıfta kalmıştır. evet erbakan bir takım dini gruplarla yanyana gelmiştir ve bu devletin sekülerliğine şerh düşebilir lakin burada görev yargıda olmalıydı. asker bu işe hiç karışmamalıydı. eh, yargınız da askerin ağzının içine bakarsa olacağı bu olur işte.
  -2 ... hubel
 4. 124.
  "postmodern" darbe denerek müslümanlarla tabiri caizse t*şak geçilmiş süreçtir. darbede o kadar profesyonelleştik ki artık modern ötesi(postmodern) bir darbe yapıyoruz al sana darbe diyorlar adeta.
  1000 yıl sürecek diyenlerin yarısı öldü, diğer yarısının da tek ayağı çukurda.

  ayrıca rte bu mağduriyet sebebiyle iktidara gelmiştir.

  bu süreçte müslümanlerin en çok nefretini kazanan pasha için;
  (bkz: çevik bir)

  el edit; çevik 1 daha sonra abd'de yerel bir dergide yazdığı makalede darbenin "irticaya karşı değil, israil dostluklarını geliştirmek için yapıldığını" yazmıştır.
  1 -1 ... agca
 5. 125.
  Yok yok zorla açmadılar biz uydurduk. işte bu kahve tohumları gördüğünü inkâr edecek Kadar kaypak ve ikiyüzlü insanlar. Sonra da diyorlar ki bizim alnımız ak. Alnınıza sı..yım sizin. Ulan bal gibi de müslümanları yıldırmak, okullardan kovmak için başlatılmış ve sistematik bir şekilde tecrit yapılan zamanlardı.
  Halamın 2 kızı takip ve tehdit edildikleri gerekçesiyle Ankara'daki okullarını bıraktılar. Bizzat şahidi olmasak inancaz aw. O kadar ciddi ciddi yazıyor p.ştlar.
  Şimdi nasıl koyuyor ama Tayyip size. Çıldırın laikler.
  2 -2 ... agca
 6. 126.
  sincanda yapılan kudüs şehitlerini anma gecesinde türk bayrağının indirilmesi ve hizbullah posterlerinin asılması ile başlayan irticai harekete vurulmuş darbedir.

  Sorarsan türbanlı bacılarımız okullar, devlet kademeleri dersiniz kim bilecek?

  Cahillik baki, partizanlık ve arapseverlik o yoz kafaların en fazla sığındığı enstrümanlardır. He deyin geçin.
  3 -2 ... rockonbaby
 7. 127.
  Çevik 1 denen düm..ük tarafından israilli dostlarını memnun etmek için yapıldığı itiraf edilen darbedir...

  Eee Tayyip başkan durur mu? Darbeci hain köpeklere şimdi vuruyor kırbacı vuruyor kırbacı..
  -2 ... agca
 8. 128.
  28 şubat sonrası kimse gözaltında işkence görmedi..
  kimse gözaltında kaybolmadı..
  kimse cezaevinde ölümcül bir hastalığa yakalanmadı..
  elbette bazı haksızlıklar ve despot uygulamalar yaşandı, yaşanmıştır (ve de bunlar akabenin bu kadar güçlenmesinin önünü açtı malesef.) ancak mağdur edebiyatı alanında doktoralı dinci kesim ve içi askeriye düşmanı ve cihangir solcusu dolu türk medyası bunları bire bin katarak anlattı, ballandıra ballandıra bitiremedi. akabenin bu kadar güçlenmesinin önünü açan da şüphesiz bu medya faktörüdür..
  dinciler iktidarı ele geçirdi de ne oldu ?
  ülke şu anda pek çok noktada (yolsuzluk rüşvet israf rekortmenliği, dudak uçuklatan günlük saray israfı, utanç tablosu dışa bağımlı türk tarımı, hiçe sayılan halk sağlığı, rant amaçlı hunharca katledilen doğa ve talan edilen doğal ve tarihi miras, çölleşme yolundaki türkiye, ihmal kaynaklı iş cinayetlerinde dünya ikinciliğini kapmamız, yabancılara teslim edilen sermaye, gülen cemaati gibi yılanların devlette oluşturduğu yıkım, akabe hükümetinin bop adı altında abd ile birlikte ortadoğunun karışmasına ve islamcı terör örgütlerine verdiği destek, surisinden zencisine afganından çekik gözlü adamlarına kadar binbir milletten insanın ülkeye doluşması.) dibi görmüş durumda.
  ekonomik kaynaklar, medya, ysk, yargı dört elden kuşatıldı; insanlar satın alındı.
  2002 yılında 71 yaşında sıradan bir yurttaş, kanser bir kadın, tedavisi geciktiği için normalden daha erken ölmüş. ak medya/ dinci medyası bunu bile 28 şubat 1996'ya bağlayarak sunmayı başarıyor.
  peki ya şunu sormak gerek; akabe hükümetinin iftiralarla kumpaslarla hapse attığı, bu uğurda kimi bunalıma girip yaşamına son veren, kimi cezaevinde hastalanarak ölen o kadar insan ne oluyor ?
  edit : unutulmaması gereken, 28 şubat sonrası yaşanan ve 12 eylülün yanında çok sönük kalacak olan (12 eylülün tümüyle haksız olduğunu da savunmuyorum.) gözaltı ve hapis cezalarının, çok büyük ölçüde hakedildiğidir. yargılanıp hapis cezasına çarptırılanlar, islamcıların abd destekli tehlikeli kadrosunu oluşturuyordu.. ismi bombalı suikastlerle anılan mirzabeyoğlu da bunlardan bir tanesi..
  21. yüzyılda gülen cemaati gibi hükümetler eliyle palazlandırılmış bir yılanın devlette yarattığı yaklaşık 10 yıl süren bir yıkım ve bir sürü nahoş olay yaşadık.. "hakedene hakettiği şekilde muamele etmek." de işin gereği oluyor bu durumda.
  2 ... sweet mandarine
 9. 129.
  bin yıl sürecek.
  ... selim gunseli pusat
 10. 130.
  üzerinden 22 sene geçmiştir.
  ... ataturkcu 20