1. 35.
    Kaybedenin şampiyonluğu da kaybedeceği, kazananın şampiyonluk yolunda büyük moral depolayacağı maç.

Maçta en az 3 gol atılacağını düşünüyorum. iddaa'cılar rahatlıkla üst oynayabilir.

Edit: Üst dedik, tutmadı. Olur böyle arada. Sonuç olarak fener kazandı, iyi oldu. Kötü 6s'ye kolay şampiyonluk yok öyle.
    1 -1 ... nevkut nef
  2. 36.
    trabzona guvenıyorum en az 5 atar bu toplama kampı takımına..
    4 -3 ... micheal
  3. 37.
    0-0,1-0,1-1.

Ben çok gol olacağını sanmıyorum.
    2 ... mastor
  4. 38.
    Fenerbahçeliyim ama tek atan alır maçı.
    2 ... gurbetten donen duygusuz adam
  5. 39.
    iki takım da türk sporunun kanseri.

inşaAllah her iki takım da 9 kişi kalıp dağılır.
    4 -2 ... jerusalem artichoke
  6. 40.
    Has Fenerbahçeliler bilir ki Fenerbahçe favorisi olduğu hiçbir maçı kazanamaz, favorisi olmadığı maçlarda da ters köşe yapar!

inşallah hamsiköyspor’a 3 tane sallarız da hem moralimiz düzeli, hem takım kendine gelir, hem de şampiyonluk şansımız devam eder!
    4 -4 ... yeni baslangiclara
  7. 41.
    Hangi takım kaybederse o takım hakemin taraflı olduğunu iddia edecektir. Berabere bitmesi futbolun selameti açısından en hayırlısı. Çoktandır 2-2 skor da görmüyoruz türkiye maçlarında.
    1 -2 ... orgeneral kenan evren
  8. 42.
    Sözlükteki saldırgan kanaryalar tedirgin.
    Trabzon'da topu kim denk getirirse atıyor. Fenerde mesu- bir bok yok.
    1 -1 ... yani herhalde sanirim galiba
  9. 43.
    umarım fenerbahçe ağır bir yenilgi alırda bir şeyler değişir. yoksa erol ali emre üçlemesi beni çileden çıkartacak. baştan beri izledikleri yol yanlıştı.

fenerlileri trabzondan medet uman noktaya getirdiniz ya, size ne denilir bilmiyorum.
    1 ... ruhum protez
  10. 44.
    Erol bulut bu seneyi tamamlasın hatta önümüzdeki sezona da takımın başında başlasın.

Saldır fener!
    1 -1 ... agacacikan keci