1. 1.
    Beni sesiyle uyandıran, huzur veren yağmurdur.

Güzel yağıyor vesselam.

Edit: 2 dk içinde sırılsıklam etti. Yağsın.
    10 -1 ... yahigewrovski
  2. 2.
    yarım saat altında yürümeme ve ıslanmama sebep olan yağmur.. kurumuyor da amk..

bu arada: istanbulda yağmur çiledir..
    2 ... promocemo
  3. 3.
    Kar geliyor o yüzden buz olacaktır. Şüphesiz balikesirli karı sever buzu sevmez.
    1 -2 ... balikesirli
  4. 4.
    Ayı bir şoförün beni ıslattığı yağmur. Ulan ayı! Azıcık yavaş gitsen ölür müydün!
    6 ... eyra
  5. 5.
    yukarıdan yağandan daha fazla her birisi ralli pilotu olan şoförler tarafından yerde birikmiş göletler vasıtası ile ıslanmanıza sebep olan yağmurdur. sabahın 7.30-8.00 da bu ne hararet lan. zannedersin ki her birisi birer cerrah ve yetişmeleri gereken ameliyatlar var. biz de tüm gün araba kullanıyoruz kardeşim az sakin..

bunun haricinde yoğun şekilde devam etmekte olan yağmurdur. zannedersem avrupa yakasının her yerine yağıyor.
    12 -3 ... mel mel bakan gibson
  6. 6.
    bir kısım gerizekalı nankörleri günyüzüne çıkarmış yağmurdur. günlerdir allahtan yagmur dilendik , yağdırınca da bu ne ya.. ! siz hayırdır ya?
    5 -1 ... kor kursun
  7. 7.
    sana yağma demiyorum hobi olarak yine yağ, denilecek yağmur.
    10 ... aga takilan sinek ii
  8. 8.
    Trafiği kitlemiş, beni ıslatmış, vücut direncimi kırmış, hasta etmiş, derse geç kalmama neden olmuş efsane yağmurdur.

Erdoğan dün konuşma falan mı yaptı?
    ... bir deniz hikayesi
  9. 9.
    Akp döneminde gerçekleşmektedir.
    2 ... benimnickimyirmibesharfli
  10. 10.
    yataktan çıkmayıp, sesiyle huzur bulup, işe de geç kalmama sebep olan yağmurdur.
    2 ... altan518