1. 0.
  (bkz: 28 şubat süreci)
  (bkz: aramak)
  2 -1 ... selenge
 2. 1.
  milli güvenlik kurulu tarafından gerçekleştirilen toplantının en önemli kazanımı 8 yıllık kesintisiz eğitimdir.
  1 -3 ... tutunamayanlardan
 3. 2.
  (bkz: 28 subat darbesi)
  (bkz: postmodern darbe)
  1 -1 ... sosyoklon
 4. 3.
  Demokrasinin kara günü. Övünülecek hiçbir yeri yok. Bu bir darbedir. Postmodern darbe diye kabullenmek kadar saçma bir hadise olamaz. Orta çağ zihniyetiyle yapılan postmodern darbe.
  Olan Türk halkına olmuştur Paşaların cici gönülleri serin olsun. Unutmasınlar ki darbe bir bentse çağlayan demokrasi selinde, elbet yıkılacaktır.
  5 -14 ... italiano
 5. 4.
  8 yıllık zorunlu eğitimin miladıdır lakin eğitime ayrılan kaynağın artmaması bazı soruları akla getirir... demek ki dertleri eğitim falan değil bazı kadroların süpürülmesiymiş.
  4 -1 ... zibende
 6. 5.
  türkiyede gerçek anlamda demokrasinin, hukukun olmadığının ispatı. yapanların şimdi herkese şirin gözükmeye çalışarak hatalarını itiraf ettiği ancak hiç bir yaptırım uygulanmamış, en kısa zamanda derinlemesine incelenmesi gereken ve müsebbiblerinin yani ülke ve millit menfaatini düşünmeden kişisel çikarları için ülkeyi bilmem kaç sene geriye götüren zihniyetin ortaya çıkardıqı olgudur. bu şahıslar acilen yargılanmalıdır ve gerekli cezaya çarptırılmalıdır.
  (bkz: AiHM Erbakan ı bu kez HAKLI buldu)
  3 -7 ... bumbala
 7. 6.
  28 şubat tarihi neden yaşanmıştır? buna bakılmalıdır. darbeleri severim.. her darbe, demokrasi tehlikeye gireceği vakit olmuştur. tekrar tehlikeye girerse yine olacak ve bende buna alkış tutacağım.
  demokrasiyi, laikliği tehlikeye sokacaksınız, şeriatı hortlatmaya çalışacaksınız, asker tank sürünce de, "annecim korktum" diyeceksiniz.. yok öyle bir şey. bu ülkenin değerleri arasında ilk sırada olan laiklik ve cumhuriyete karşı yapılan her hareket için üzerlerine sadece tank sürüldüyse şükür etmelidirler, o tank onları ezmedi diye.
  işte ben demokrasi tehlikeye girince yapılan darbeleri bu yüzden severim.
  15 -12 ... trablus
 8. 7.
  tek kelimeyle kendi siyasi görüşünün reklamını yapmak için etiketlendirilmiş tÂrihtir..neden mi ? çünkü 28 şubat 1997 de "darbe" olmamıştır. ancak bunu söyleyen zihniyet öyle bir zihniyettir ki 12 eylül 1980 ile 28 şubat 1997'yi bir tutar.

  sen bu ülkenin rejimini değiştirmeye çalışacaksın, senin partinin milletvekilinin(dönemin refah partisi üyesi) ağzından "bu nasıl ülkedir ki kur'an'a laf etmek cezÂsız kalıyor da taşa küfretmek cezalandırılıyor(ulu atamızın heykellerinden bahsediyor)" şeklinde bir beyÂnat, bir meydan okuma çıkacak ve sen işi tarikat adamlarını mecliste ağırlamaya kadar götüreceksin(erbakan denen yaratığın kimleri ağırladığı biliniyor mu o salonda?). ulan şimdi öyle bir küfrederim ki sözlüğünüz kapanır.

  siz ne hakla o dönemin abd gölgesindeki ordu komutanlarıyla şimdiki komutanlarımızı bir tutarsınız? ama tabî sizin başbakanınız değil midir "demokrasi amaç değil araçtır" diyen. siz de onun yolundan gideceksiniz elbet...

  dönemin hükümeti kaşınmış, ordu da hakettiği cevabı en iyi ve demokratik yoldan vermiştir. sincanda iki tÂne tank yürütmenin adı ne zaman darbe oldu? böyle düşünen şahıslar 80 darbesinde kaç tane fidanın sadece "sol" görüşlü oldukları gerekçesiyle idam ettirildiklerini biliyorlar mıdır acaba?

  bu ülke, biz olduğumuz sürece siz yobazların eline geçmeyecektir*. bu böyle biline...
  24 -15 ... gothic evil
 9. 8.
  aslında o tanklar onlara darbeyi değil , istiklal mahkemeleri ni hatırlatmıştır. Bu yüzden yok demokrasi elden gidiyor diye binbir türlü laf etmişlerdir.
  (bkz: yusuf yusuf)
  (bkz: türkiye laiktir laik kalacak)
  6 -4 ... yamuq
 10. 9.
  Demokrasiyi içine sindiremeyenlerin pek bir sevindirik olduğu darbe.
  Hatta bu darbeye postmodern darbe demeleriyle modernizm anlayışlarının yerlerde paspas olduğu rahatlıkla anlaşılmaktadır.
  4 -7 ... italiano