1. 1.
  dindar insanlara, alttan gelen milli görüş dalgasına, islami sermayeye karşı yapıldığı artık ayan beyan ortada olan 28 şubat darbesi'nin gülen cemaati'ne dokunmamasıdır. gerçekten de bu cemaatin darbelerden kıvrak hareketlerle sıyrılması, hatta darbeler sayesinde daha da güçlenmesi dikkat çekicidir.
  ... pure love
 2. 2.
  "sözlük yazarları rüyalarını mı anlatıyor?" diye şaşkınlığa düşmeme sebebiyet veren kelamdır.

  kardeşim sen ya 28 şubat'ı bilmiyorsun ya da gülen cemaatini, diğer bir ihtimal de hiç dayak yememiş olman. 28 şubat'ta esen rüzgarla beraber 99' yılında "fethullah gülen iddianamesi" hazırlandı. akla hayale sığmayacak iddialar dile getirildi. keza 28 şubat döneminde medya eliyle gülen'e ve gülen hareketine yönelik linç başlatıldı. adamın abd'ye gitmesine sebebiyet verecek olaylar zinciri 28 şubat'ta oldu. ertuğrul özkök denen herif bile 28 şubatçıların, fethullah gülen'e haksızlıklar yaptığını söylüyor.
  daha sayabileceğimiz milyon tane veri varken, kalkıp; "28 şubat gülen hareketini teğet geçti" demek cahilliktir.

  "28 şubat 1000 yıl sürecek" sözünden ilham alan cuntacıların son dönemlerde ortaya çıkan darbe ve komplo planları da; fethullah gülen hareketine karşı nasıl bir nefretin olduğunu ve bu hareketin ortadan kaldırılmasının ne kadar çok istendiğini ortaya koyuyor.

  (bkz: akp ve gülen i bitirme planı)
  -1 ... andrey bolkonski
 3. 3.
  yaklaşık 1600 askerin ordudan atılarak ödenen bedeldir.
  ... gobeklivetembelkarinca