1. 1.
  28 şampiyonluk Fenerbahçe için tescillenmeli artık. Lefter, Metin Oktayların oynadığı sezonları yok sayamazsınız. Fenerbahçe'nin 28 şampiyonluğu var. Türkiye'nin en büyük camiasına hakettiğini verin!
  9 -6 ... subjektifadam
 2. 2.
  belki bugün değil ama bir gün mutlaka..
  6 -3 ... true
 3. 3.
  Bekliyoruz, istekle, arzuyla! Lefterin şampiyon olduğu sezonları saymıyorlar, bu adalet değil!
  5 -1 ... subjektifadam
 4. 4.
  Yetmez Türkiye kupası şampiyonluklarıda lig şampiyonluğundan sayılsın.

  Ama bu sadece fenerbahçe için geçerli galatasaray ve diğerlerinin kupa şampiyonlukları lig şampiyonluğu sayılırsa tarihe kara leke olarak geçer.
  2 -3 ... ulu tengri
 5. 5.
  Rahat uyu lefter!
  4 ... subjektifadam
 6. 6.
  uza.
  5 -3 ... meyyus
 7. 7.
  564654413211184 şampiyonluk fenerbahçe ye verilsin. ispanya da barcelona ve real madrid in, almanya da bayern münih in, fransa da psg nin tüm şampiyonlukları fenerbahçenize verilsin.

  rahat uyu selçuk yula!

  açık ve net evet.
  1 -3 ... chessplayer
 8. 8.
  Fenerbahçe her zaman en büyük kulüp olarak kalacaktır çünkü hiç bir takım fenerbahçe'nin iyi yerlere gelmesini istemiyor. 28 şampiyonluğun fenerbahçe'ye verilmesi gerekli çünkü bu camianın hakkı olan budur.
  2 -4 ... emre458
 9. 9.
  Fenerbahçe'nin hakettiği şampiyonluklar.. Bize adaleti sağlayın!
  3 ... subjektifadam
 10. 10.
  Hadi lan ağlamayin yillardir şampiyon olamiyorsunuz borç krizini ağlayarak mı çozeceksiniz baktiniz messi gelmeyecek bununlami ovuneceksiniz yazik size ali başkanada yazik abi onu haketmeyen ağlak once buyuk konusan mazaretlere siginan genellemiyorum taraftar gruplarinin bu adama basganim demesi haksizlik.

  Not:4 yildiz.
  1 -3 ... sqilacci74