bugün

Saat 19:00'da şenol güneş stadyumu'nda oynanacak olan süper lig 2020 21 sezonu 28.hafta maçı.
Trabzon dağıtır.
Galatasaray'lılar olarak ts forması giyerek izleyeceğiniz maç.
(bkz: yalan yok)
bizi inönüde yenen trabzon sahasında fb yi dağıtır.
erol bulut'un kovulacağı maç.

rez alın bekleyin.
bordo mavinin çakacağı maç.
Fbliler trabzon'daki virüs vakaları sebebiyle ertelenmesi için kampanya başlatmış ahahahaha. Seviyorum sizi.
Fener bugünkü gibi oynarsa trabzon kazanır, erol da büyük ihtimal gider.
böyle olacaksa açık ara ts maçı alacaktır.
Bala göte yeneriz. erol illetinden de kurtulamayız. Maç kadıköyde olsa trabzon sker atardı bizi.
iki rakibimiz var, feneri yenmek yetmeyecek. hakem fener atana kadar günlerce uzatma verebilir.
maçtan önce fazla coşan trabzonlu arkadaşların maçtan sonra artık gelenekselleşmiş olan "hakem bizu doğradı 2011 kupamuzu ver fenerbahçe" şenliklerine döneceği maçtır. galatasaraylılar da gene bordo mavi renklere dönmüşler. geçen hafta işleri kolaydı göztepe de sarı kırmızı olduğundan fazla dönmek zorunda kalmamışlardı bu hafta renkler çok farklı..
çok kritik bir maç, fenerbahçe için başka bir anlam haline geldi, sıradan bir 3 puandan daha fazlası var, bu maçı yeni çıkış noktası olarak görecektir takım, zaten aksi durumda spor programlarında " ne olacak fenerin hali " açık oturumları çoğalır.
hayat pahalılığı ve ekonomi gündemden çıkar tek gündem fener olur...
trabzonun üçün birini alacağı maçtır.

not: alemde tek spor.
Fener'den hiç umudum yok. Ts alır ama kupanın sapını tabi ki. Ehuehueheueh.
bak size söylüyorum, bu fener gelir bizi yener aha bunu aklınızda tutun.
çünkü biz öyle bir takımız ki elimize gelen fırsatları asla değerlendiremeyiz.
Fenerbahçe'nin galip geleceği maç fener galip gelemezse sezona havlu atar.tüm gücü ile oynayacaklardır.
Mevcut durumda icinde sampiyonluk yarisinda Galatasaray icin daha buyuk tehlike olusturabilecek olan takım trabzonspor'dur. Bu yüzden fener'in kazanmasi isimize gelecektir. Fener kendine hayrın yok bari bize olsun amk.
gergin geçecektir. trabzonspor, fenerbahçe'deki şampiyonluğu almak için aihm'ye başvurdu. çok gergin geçecektir.
her fener trabzon maçında götü kalkan trabzonspor taraftarının maçtan sonra elumuze verduler parçasını söyleyeceği maçtır. evet hatta net ötesi...
Gönlümüzden geçen trabzon galibiyeti ancak erol un gçrevine devam etmesi için puan alması lazım, o nedenle beraberlik.
as kadrosu ile çıkabilirse, ki çıkacak gibi görünüyor. trabzonsporun kazanacağı karşılaşmadır.
Trabzonspor'un favori olduğu maç. Abdullah hoca ile güzel bir ivme yakaladılar.
Lazların fb yi acimadan kevgire cevirecegi maç olacaktır.
Kaybedenin şampiyonluğu da kaybedeceği, kazananın şampiyonluk yolunda büyük moral depolayacağı maç.

Maçta en az 3 gol atılacağını düşünüyorum. iddaa'cılar rahatlıkla üst oynayabilir.

Edit: Üst dedik, tutmadı. Olur böyle arada. Sonuç olarak fener kazandı, iyi oldu. Kötü 6s'ye kolay şampiyonluk yok öyle.
güncel Önemli Başlıklar