bugün

benden daha yakışıklı olmayan tiptir.
4 ay sonra 28'ine basacak olan tiptir.
(bkz: Benim)
Ne varmış bunda? Etkisi yaratandır.

Burası bi sözlük. Yazar olabilmek için yaş sınırı var da bizim niye haberimiz yok?

32 hatta 35 yaşlarında olanlar bile var.

Ayrıca; 13-14 yaşlarında olan ergen yazarlardan daha çok sevilen, daha çok istenilen yazarlardır.
evlenilecek yaşa gelmiş erkektir.
(bkz: seneye ben)
hem işinde hem gücünde olan, arada sırada buralara bakan tiptir. 90'lar çocuğudur. alfle, susam sokağıyla büyümüştür. genel olarak 8 senelik kesintisiz eğitimin vurduğu ilk nesildir. otuzuna merdiven dayamıştır, ne olacak bu halim, yaşlanıyorum diye düşünüyordur.
15 yaşında sözlükte takılan ben kadar marjinal değildir.
ben kadar cool degildir.
yalnizdir. (korkunc gulus)
dünyaya doymuştur. gülüp eğlenmek için takılıyordur.

kendimden biliyorum.
sözlük yaş ortalamasının 17 olduğunu düşünürsek kalite açısından varlığı gayet sağlıklı olan tiptir.
vay be, yirmili yaşlara ne zaman geleceğiz diye düşünürken otuzlu yaşlara geldik, korkuyorum lan 10 sene sonra kırkları göreceğiz bir çoğumuz...

yaşlı insan statüsüne gireceğiz, ne garip len...

Sporu bırakmamak kendine bakmak zihni dinç tutmak gerek, haydi koca popolular bugün diyete başlayıp gençlere taş çıkarma adımlarını atmamız lazım.
4 ay 13 sonra 28'e girecek tipdir.
(bkz: recomax)
işimiz, yapacak bişey yokki amını sikeyim.
Kime ne yahu?
28 yaşına basacak tiptir işimde var ayrıca
2 yıl sonra benim.
benden iki yaş küçüktür. takılsın takılsın, sözlük güzeldir.
45 yaşında biri ile buluşmuş biri olarak normal dediğim tiptir.
Sozlukte 41 yasindaki yazarlar gordukten sonra o kadarda abartilmamasi gerektigini dusundugum tiptir. 27 ney lan daha cocuk .
30 yaşında sözlükte takılan tip değildir. 5 yıl sonra yolun yarısı.
muhtemelen asistandır. (bkz: üniversitedeki asistanlar).
he amk he hepiniz yalnizsiniz hepiniz kuulsunuz. cok kuulsunuz az da kul olsaniz keske...

bir yasa erebilmek allah in takdiri, lutfudur lakin onemli olan o yasa ermeden yapilanlar geride iyi guzel seyler birakabilmektir. sozluktekilerin geride biraktigi seyler entry yazip gectigi basliklar. burada uzun sure bulunup 2 sene once yazdigi entryi okudugunda bir insan "vay amk nasil bi kafa yapim varmis" diyebiliyor. iste bunu demeyen insan bugunu dununden daha kotu olan insandir. devamli gelismek, ilerlemek lazim. yerinde saymak olmek demektir.

yani kendini gelistirmedikten sonra bir insan 26 iken 27 yasina basmis pek fark etmez. sonucta o da yalnizdir ve cool sozlukteki diger herkeste.

sonuc olarak herkesin kendini cool hissedecegi bir yalnizlik tanimi var.

sag ciktiginiz her gune sukreden, sabreden, tovbe eden kuullardan olmaniz dilegiyle... nefesler sayili.
Bebelerin zoruna giden yazardır.
sözlükte ağabeyleri olan tiptir.
58 doğumlu bir yazar yanında, etkisiz elemandır.
(bkz: ziyaver şencan)
Belki ergenlerden arınmış bir platform bulma umuduyla ilgi duyduğu alanlar ve kişiler hakkında başkalarının ne düşündüğünü merak edendir, işi gücü vardır , evinde barkındadır, ve niye kendini açıklama ihtiyacı duyduğunu kendiside merak etmiştir, büyüyün lan pis ergenler.
güncel Önemli Başlıklar