1. 1.
    Sıkıldım artık " Sevgilin yok mu ? " gibi sorulardan. olmuyor ne yapalım nasip kısmet bu tür sorular gelince " nefsimi dünyevi zevklere heba etmeyip öteki tarafta yerimi sağlamlaştırıyorum diyerek yıllarca kendimi avutuyorum . Anneannem tarafından gelen bir genetiksel bozukluk ve tipsizlik olduğu için için açıkçası cesaret edip gidip bi kızla konuşamadım.ulan daha geçen anneme şöyle ağız ucuyla anne sence ben yakışıklı mıyım diye soru yönelteyim dedim. kadının bile aman neyin var aslan gibisin oğlum derken sesi bi çatallaştı, yüzü düştü, gözlerini benden kaçırdı.
    nasip kısmet.
    9 -1 ... evdeekmekyok
  2. 3.
    Ha hepsi oldu, bir 27 kaldı dediğim hede.

Helal valla. Spr dvm.
    ... armady
  3. 4.
    kaldı dört sene. yampiri yampiri yürüyorum bu başlığa doğru.
    2 ... nammu
  4. 5.
    27 yaşında babamın 2 çocuğu vardı amk. bizde hala ergenler gibi trip çekmeye devam edelim.
    ... katsura
  5. 6.
    Kendinden ödün vermeyen insan gibi insandır. Keşke herkes böyle olsa.
    1 ... dupeduzadam
  6. 8.
    bunun tiple alakası yok deyip moralini düzeltmek bende isterim fakat yapamıyorum çünkü günümüz dünyası şekilcilikten ibaret ama şöyle düşün zaten seni tipine bakıp beğenen biriyle ne kadar uzun ömürlü bir ilişki yaşayabilirsin. halini tavrını beğenip sana gelecek biri olur elbet ki o zaman en güzelini yaşarsın ilişkinin ve aklında fikrinde sadece onda olur çünkü ilkin olmuş olur. bana kalırsa bazı şeyler özel olmalı ve 1 kişiyle olmalı o yüzden şanslı olduğunu düşünmelisin bence.
    4 -1 ... flatliner
  7. 9.
    Övülecek de yerilecek de bir şeyi olmayan insandır.
    2 ... roza shanina