1. 1.
    Kız babası mutlu erkektir. Evlilik kötüdür diyenleri umursamayın doğru kişiyi bulursanız çok güzeldir. Yalnız uyanmıyorsun kapıyı açlınca babaaaa diyen bağıran bir kız çocuğu kapıda seni karşılıyor. sapların kötülemesine bakmayın evlilik güzeldir.
    7 -3 ... ktm li aynasiz
  2. 2.
    gercekten mutlu olsa bu tarz platformlarda kosmayacak erkektir.
    5 -2 ... cali gula
  3. 3.
    Gördüğünüz gibi mutlu olan birine bile alışık değil insanımız hemen çamur atıyor. Bu sözlük sayesinde düz dünyayla ksrşılaştım ve devamın dinimden tut tüm yaşamımda köklü değişiklikler yaptım. Sözlükte karı kız kovalamıyorum bazıları gibi. Boş yapmayın aslanım.
    4 ... ktm li aynasiz
  4. 4.
    aynı yaşta olduğum ama evli ya da çocuklu olmayarak gıpta etmediğim erkektir. bu bir tercih meselesidir.

tek başına yapılacak o kadar çok şey var ki kendi adıma.

evlenmek çocuk yapmak çok zor şeyler değil sonuçta.
    2 ... olumden korkmayan robot
  5. 5.
    bu yaştayım evli değilim mutlumuyum ehh hamd olsun.
    ... fenomenmehmet
  6. 6.
    daha 2 senelik evlidir. ebesininkini görmesine az kalmıştır.
    ... kurenai
  7. 7.
    sexual market value' su tavan yapmadan evlenmiştir, çok seviyormuş demek ki.
    ... zvezda
  8. 8.
    30 yaşında ve bir bekar olarak bu tarz platformlarda "evlilik çok eyi ya" diye dillendirenlerin pek samimi olmadığını düşündüğüm erkektir.

iş arkadaşlarım yaş skalası 33-28 arası ve aralarından bir çoğu evli, kesin ve net bir fikirde hepsi birleşiyor ve fikir de şu şekilde;

"ne karıyla ne de karısız oluyor şu hayat".

iyi pazarlar herkese...
    ... opus magnum ii
  9. 9.
    Onla olan hayalimdir.
    -1 ... snoke
  10. 10.
    O değil de bunun için hususi başlık açmak neden anlatsana biraz. Mutluysan ne güzel tadını çıkar, millete anlatmaya gerek yok, burada bu bahsettiğine imrenecek erkek pek yok bence.
    5 ... cupcake jemma