1. 1.
  Baba parasına alışmış bir vasıfsız. Bunlara kota koymak lazım. 5. Yıl oldu okul bitmedi mi? Yallah askere. Evet.
  1 -8 ... oytunkaran
 2. 2.
  28 yaşındayım. iki sene önce mezun oldum. 1 sene çalışıp araba alacağım diye para biriktirdim. işten çıktım, Polarlı pijama ve yağlı saçlarımla asosyal hayatı yaşayıp biriktirdiğim parayı yiyorum. Yeniden öğrenci olmayı düşünmüyor değilim ama Aşırı üşengecim. Hayat felsefemi Ağustos böceğinden kaptım, amaçsız ve bi’ başına yaşamak çok hoş.
  4 -2 ... i am who i am
 3. 3.
  ideallerinin peşinde rasyonel bir insan olabileceğinden eleştirmeyeceğim tip.

  ama efendim amaçsız ve bir başına yaşamak bilmem ne geçiniz bunları. diğer tiplerin bir başına yaşamadığını nereden biliyoruz? sorusunun yanında giderin varsa gelir de olmalı gerçeğini ekleyelim.

  bir başına değil sığıntı gibi yaşamak diyoruz ona. elbette bunu kimse istemez. tanrı çabalayan kimseyi böyle bir zorunluluk içinde bırakmasın.
  1 ... planimdabuyoktu
 4. 4.
  (bkz: sübyanci)
  -4 ... sqilacci74
 5. 5.
  Net orospu çocuğudur. Ulan ailen sana o kadar imkanlar tanımış, beslemiş, büyütmüş, giydirmiş hala mal mal arkadaşlardan not isteme, devamsızlıktan derse gitmeme, sınava lütfedip son gün çalışmalar..

  Daha bir de utanmadan annem bana az para veriyo diye ağlıyolar ya. Ulan insan kendi ailesine bu götlüğü nasıl yapabilir amk, nasıl bir yüzsüzlük seviyesi. Hiç mi utanmıyonuz lan ailenizle bir aradayken yüzlerine bakmaya...

  Senin yaşındakiler çalıştığı yerde terfi aldı, masterı askerliği yaptı, paşamız prensesimiz "cc alsam prob olmuyorum" kafasında hala. Siktirin gidin şimdi, pandayı kızdırmayın daha.

  Dizinizi kırın çalışın dersinizi, boş beleş hareket nereye kadar edeceksin. Bir de hayalleri de efsane, neymiş "mezun olunca 5e başlarım". Askerlik yok, tecrübe yok, işsizlik tavan, yarrağımı iş bulursun, 2 al öp başına koy.

  Gerçi hata bende, suç sizin değil hala o sıralarda barındıran eğitim sistemi. 3 sene uzatanı net siktir edeceksin okuldan, bak nasıl mum oluyo bu amk paçozları. Nese siktirin gidin, curve hesabı yapın, vize dönemi arkadaşlarınızın siz uyuduğunuzda yada dışarda keyif çattığınız esnada aldığı notlara çöreklenin, nasıl olsa yarrak gibi not alınca hocaya söversiniz, çok basit...
  10 -43 ... evil panda
 6. 6.
  Hayallerime kavuşursam ben. Ve istenilen bölümse asla geç değil. Ha sınıfta kalınmışsa ziyanlık.
  9 -1 ... ruhsal enfeksiyon
 7. 7.
  Tıp okuyor olabilir.
  4 ... super helix
 8. 8.
  Okumanın yaşı yoktur. neden bu kadar önyargılısınız? Belki adam veya kadın okumak istiyor. Yaşının ne önemi var? 50 yaşındaki amca da okumuyor mu? Önemli olan kişinin ne istediğini bilmesidir. Zaten şu zamanda iki yıllıkta olsa üniversite diploması olmalı.
  6 -2 ... reading
 9. 9.
  Okumanın yaşı yoktur elbet ama bazıları sırf karşı cins tavlamaya ortam yapmaya dayılık taslamaya da geliyor. Bizim okulda vardı böyle bir abimiz vasıfsız, vizyonsuz, okula gitmeyen, yurtta karı kız peşinde koşup, o kavgadan bu kavgaya abi sıfatıyla gezen 3 5 çeşit takım ceketi olup yaz kış asla ceketsiz çıkmayan hırslı bi abimizdi yaniii...
  4 ... cubukcuuu
 10. 10.
  "lan oğlum sakın bitirme okulu bak iş hayatı bok gibi. okul bitip askere gidersin, sonra hop iş bul. ev-iş, iş-ev hayat bu kadar, sosyal hayat sıfır" diyen bir büyüğünün lafını dinlemiştir.
  1 ... mclorand