bugün

(bkz: hail hail to the burhan)
metallica'nın bile kıskandığı konser olmuştur. burhan çaçan adeta devleşmiştir sahnede.
metallica konserine gidenlerin gözünün arkada kalmasına yol açmış harükulade geçtiğini düşündüğüm konser.
ön grup olarak çıkacak ismail yk ve cankan'ın abazan/retro-krocoretarzı icralarından sonra burhan çaçan abimizin şenlendireceği konserdir.

temmuz 2008 konser çılgınlığının son ayağıdır.
henüz bilet fiyatları dahi açıklanmadan, biletleri tükenen konserdir ayrıca.
dinle'n kork'un pabucunu dama attıracak konserdir.

rock'n coke bile bu konser yüzünden iptal edilmiştir. burhan abimizi festival bünyesinde çıkartamayan organizatörler, bu konserle rekabet edemeyeceklerini anlamışlardır.

2007'deki dinle'n kork afişi; http://img441.imageshack....nkork2119sm2sj11asst0.gif
metallica'nın konser tarihini değiştirmesini beklediğim olaydır zira burhan çaçan'ın konserinin olduğu gün metallica ön grup olarak bile çıkamaz.
bilet fiyatları hala açıklanmamış konser.
metallicanın beraber sahneye çıkma teklifini kibarca geri çeviren burhan çaçan çok farklı tarzlarımız var hayranlarıma ihanet edemem onlar beni böle sevdi dedeği öğrenildi .
aynı güne denk gelen metallica konserine gitmeyi düşünen bünyeleri bu düşüncelerini gözden geçirmeye yöneltmiş konserdir.
biletix'ten yapılan yazılı açıklamaya göre, biletlerinin tükendiği konserdir.

ayrıca, burhan abimizin hayranlarının karaborsa bilet için 1500 euro'ya kadar ödeme yapmayı gözden çıkardıkları da gelen bilgiler arasında.
metallica'nın istanbul konserini iptal ettirmesini sebebiyet verecek yüzyılın sanat etkinliği.

koskoca metallica burhan abimizle aynı gün konser vererek bunca yıllık kariyerini riske atmaz diye düşünüyorum.
yaradana gurban yaradana adlı eserini final şarkısı olarak seçtiğini bana söyledi. ama kimseye söyleme dedi. ben de yazıyorum.
burhan çaçanlar' ın kolay yetişmemesinden mütevellit türkiye'nin 4 bir yanından akın akın insan seli gözlenecektir. burhan abimiz anadolunun bağrından kopmadır, metallica ise gavur icadıdır. çoluk çocuk, eline çekirdeğini alan, alnına " i love burhan " temalı bantları takan konsere gelecektir. zira söylemedi demeyin, biletler tükenmek üzereymiş...

" metallica is sucks! a new trend is burhan cacan, the real turkish maco man "
"liseli vardı ya ah o liseli" şeklinde sözlerin olduğu şarkıda, çakmakların yakılacağı konserdir.

organizatörler vip bölümünden bilet alanlara birer zippo çakmak hediye etmektedir.