bugün

hayko cepkin, sagopa kajmer, kolera, yasemin mori'nin katılacağı programdır.

ayrıca an itibariyle tanıtım filmini gördüm, yoksa canlı yayın olmayacak mı?
canlı olmayacak bölümdür. 17 şubat'ta çekilmiştir kendileri.*
sagopa kajmer'in break dansının youtube'da yayınlandığı programdır. * *
http://www.youtube.com/watch?v=gXIxPrXIKqU
şimdiden çok merak edilen program. sagopa varsa zaten süper olmaması imkansızdır.
beyazın yılgınlık veren espirileriyle yine can sıkacak programdır. konuklar iyi olsa da hep aynı hep aynıı nereye kadarr.
canlı olmaması nedeniyle keyif vermeyeceği düşünülen program. neden canlı değil?
an itirabiyle sagopa kajmer'in sahne aldığı programdır.
beyaz show un yayın tarihi sırasında ulke dısında olmak zorunda oldugu için banttan yayınlanan program ama yine de buyuk ihtimalle rekor kırakcaktır.

edit: koleraya pek dikkat etmemiştim ne cirkinmiş bizim cadı.
Kolera nın ne kadar tatlı bir insan olduğunu gördüğümüz program **
Sago baytar adlı şahaseri ile yine bizi büyülemiştir . Gölge haramileri ile yaptığı giriş de çok iyiydi zaten . Konuşmaları falan da gayet sıcak Yunus abimizin , mütevazı bir insan olduğu , sıcakkanlı bir insan olduğu , neden bu kadar sevildiği her halinden belli . Bu arada Orhan Baba olayı da ayrı sürpriz oldu bizim için .
hızla reyting kaybeden beyaz show'un, durumu kurturma çabası güderek yaptığı program.

popüler kültürün aşina isimlerini çıkarıp kaset tanıtımı yapmanın verdiği kabak tadından sonra, herkesin bilmediği, özel bir kitleye hitap eden isimleri programa çıkararak kapitalizmin kulu ve elçisi olduğunu göstermiştir.

(bkz: beyaz show un reyting kaybetmesi)
kolera'nın ''ben bilmem kocam bilir'' modunda olduğu programdır.
beyaz'ın kedi olalı bir fare tuttuğu programdır.. ayrıca yasemin mori napmaktadır? kendisine evlenme teklif etsem kabul görür mü acep?
kolera'nın canlı performansının berbat oldugu yayındır. soğuk küvet gibi süper ötesi bir sarkıyı kayıtlarda güzel söylemesine ragmen heyecandan olsa gerek katletmiştir.
sagopa 'nın rapstar hakkındaki yorumları cuk diye oturttuğu programdır. yasemin mori etkisiz elemandır konuşabilse belki çok şey anlatacaktır. *
tekrar izlemek isteyenler için: http://www.xsosyete.com/x...ber_detay.asp?haberid=338
sagopa kajmer'in "iştirak" etmiş olduğu programdır. beklediğim kadar olmasa da beyaz'ın reytinglerinde ufak bir artış sağlayan programı keyifle izledik ve bölüm sagopa kajmer'in hoşsohbetliği, break dance şovu ve canlı performansında seyirciye ve sahneye hakimliği sayesinde izlenilebilir bir hal aldı. yani diğer bir deyişle Sagopa'yı bu kadar beklediğimize değdi. alınan bu hazdan sonra insanın içinden keşke bundan sonra sürekli izlesek onu televizyon programlarında diyesi geliyor ama böylesi daha iyi yine de. az görünmek ama tat bırakmak; temel tüketim ürünü olmaktansa nadiren bakılan nadide bir tat olmak. bayram sabahı komşunun getirdiği yahni gibi düşün. *
güncel Önemli Başlıklar