bugün

vatansever olan herkes hayır diyecek zaten bütçeyi başkan hazırlıyor düşünebiliyor musunuz? yargı yok, adalet yok, meclis yok, hukuk yok, iş yok, ekonomi tamamen çökeceği için muhtemelen şu anda olan terör ve uyuşturucu ile mücadele de duracaktır, sadece bir kişi yaşayacak geriye kalan herkes yarı insan mülteciler ve son gelen afganistanlılar ile birlikte topun ağzında yaşayacak ve artık zengin fakir ayrımı da yok. herkes her an yolcu olabilir, en ufak bir muhalefet falan da edemeyeceğiz.
edit: örtülü ödeneği de kontrol eden olmayacak. bunun anlamı biz vergileri ödeyeceğiz (para bulursa halk öder zira tl'nin değeri yok) ve reis yiyecek ama helal olsun. hepimiz artık onun için yaşayacağız. adam nereden nereye geldi.
edit: eksileyen, cihat sen misin lan?
http://galeri12.uludagsoz...om/540/aktroll_771866.jpg
sistem diye havlayan köpekler, kula kulluk edenler, nasıl bir yanlış yaptığınızın kendiniz bile farkında değilsiniz. aslında muhaliflerden daha fazla kendinize zarar vereceksiniz eğer evet çıkarsa ve bunu fark edemeyecek kadar aptalsınız. inanmıyorsanız iran devrimini araştırın, humeyni'nin trollerine ne olmuş? herhangi bir sistem falan yok arkadaşlar. devlet yıkılıyor ve tek bir kişi tüm yetkileri eline alıp muhalifleri tamamen susturmak peşinde, aynı zamanda yargılanmakta istemiyor. bunlara itibar etmeyin. ülke iyice boka saracak. önümüze düzgün bir şey konulsaydı durun bekleyelim derdim lakin böyle bir yönetim sistemi yok. var olan parlementer sistemin hatalarını bu kadar zahmete girmek yerine her halükarda düzeltebilirlerdi ama amaçları farklıdır.
(bkz: #35526394)
Adamın soyadından belli bazı şeyleri bildiği idrak edebildiği.

Okuyan adam bilir tabi doğruyu. Bu ülke ne çektiyse cahillerden, bi de diplomalı eşeklerden çekti amk.
vatanını,milletini, alacağı 3-5 kuruşa satmayanların da var olduğunu görmek umut verici. olur bu iş olur. doğru her zaman kazanır. hayır'lı günler, haftalar.
laikcilerin hemen kendisini yalamasina sebep olmus paylasimdir.

haril haril hayir diyen bir unlu gorsek de yalasak diye bekliyorlardi, hayirli olsun.
neyse adamın başkanlıktan sonra bu geri zekalı ak trollere ihtiyacı kalmıyor, herhalde daralan ve göt kadar kalan küçücük ekonomide ilk işten çıkarmalar bu salaklardan başlar. ulan adamın şimdi sadece meclisin çıkardığı yasaları feshetme hakkı var. eğer dediğiniz gibi olsa neden bu kadar zahmete girsin bre ahmaklar? asıl meclisin şu anda c.b'nin yetkilerini kısıtlama hakkı var, başkanlıktan sonra durum tam tersi oluyor. bir de üstüne tek başına yönettiğini kabul etmiş oluyorsunuz, ulan amacı kendisini kurtarmak, her taraftan da fışkırıyor.
tayyipçilerin alarm veren ekonomiyi kurtarmak için planları nedir? tüm planları başkanlık üzerine yapmışlar. türkiye'nin lehine olan maddelerin hepsi havada, alt yapı yok. başkan istediğini feshedebiliyor.
al bu zehrini de başka yerde kus.
http://galeri14.uludagsoz...yir-paylasimi_1319927.jpg
15 yıldır ekonomi batıyor diyenlerin haklı çıktığını bugünlerde görüyoruz. Adamlar yıllarca söyledi inanmadık, şimdi kabullenmek acı geliyor ama laikler haklıymış...

Mehmet Okur'un referandum yorumudur.
görsel
Bazı meslektaşları gibi bir kaç menfaat uğruna onurundan vazgeçmediği için gönlümüzü kazanmış sporcumuzdur.
helal olsun. hido gibi yalakalara örnek olsun.
hayır demiş dememiş umurumda değil ama hidayet ile karşılaştırıp sırf hidayet farklı düşüncede diye laf edenlere gelsin. hidayet okur dan önce nba ye başlayıp sonra bitirdi. hidayetin oynadığı 3-4 numara ile okur un oynadığı 5-4 numara arasındaki farka rağmen istatistikleri birbirine çok yakın. ki bu yakınlık okur un 6 yıl daha az kariyer yapmasına hidayet in yaşlanmasına rağmen devamına bağlı. okur hiç bir nba takımının olmazsa olmazı değilken hido hem sacramento hem de orlanda do bu kategoriye girmiştir. hido sakat olmasına rağmen milli takıma gelirken okur olmamasına rağmen omuz ağrım var diyerek gelmemiştir. açıkçası nba de türk oyuncu dendiğinde benim ve tüm abd lilerin aklına hido gelir. okur bir tek all star olmuştur. adam yokluğundan dolayı ama hido için 3-4 numaradan girmek zaten çok zor bir durumdu. ( biriniz söyleyecek çünkü )

ha okur ile aynı zamanda nba e başlayan nowitzki ve gasol hala oynarken okur kulüp bulamadığı için bırakmıştır.

okur milli takıma çağrıldığında sebepsiz gelmediği gün benim için hayal kırıklığıydı ondan bu kızgınlığım. aynı enes gülen ( kanter ) gibi.
kaliteli bir yaşama ve aileye sahip olan bu güzel kardeşimizin tokat niteliğindeki paylaşımıdır.
bu mehmet okur denen şahsın bu memlekete ne faydası olmuş biri bana açıklasın.

milli takımdan kaçan bu, askerlik yapmayan bu. lafa gelince atatürkçüymüş, atatürkün askeriymiş. yahu dön ülkene bari sporcu yetiştir. ama yok işin gücün utah dolaylarından kurusıkı sallamak.

hadi hepsini geçtim bari çocuklarına doğru dürüst türkçe öğret. yazık günah, mommy daddy diye gezmesinler ortalıkta.
Yakın zamanda fetöcü ilan edilmesine sebep olabilir.
çomarcıklar tarafından, bir hido sempatisi kazanamayacaklardır.
Cesurluğun dan dolayı da tebrik etmek lazım.
He canım he. maddi manevi Türkiye diye bağırarak zıplayan zıplangaç hido'yla niye karşılaştırıyormuşuz? Niye karşılaştırdığımızı anlamanız için cümle yeterli olmuştur sanırım.
bir ünlü sporcunun; tavrını (sonradan kuzenim ayağına, hacklendim masalına meydan vermemecesine) net olarak ortaya koyması ve kararını sosyal linç pahasına açıklamış olması durumudur. fetöcü ilan edilmesi yakındır, allah yardımcısı olsundur.
Kurucusu böyle olan bir ulkeyken şimdi dustugumuz duruma bak. Şimdi ülkeyi yönetenler daha yarını goremiyor. Bu arada (bkz: herşey de bir hayır vardır) tebrikler Memo.
görsel
bir ünlü sporcunun; tavrını (sonradan kuzenim şeetmiş ayağına, hacklendim masalına meydan vermemecesine) net olarak ortaya koyması ve kararını sosyal linç pahasına açıklamış olması durumudur. fetöcü ilan edilmesi yakındır, allah yardımcısı olsundur.
meltem cumbul bile pkklı ilan edildi her şeyi beklerim.
demokratik olarak oy tercihini belirtmiş mehmet okur'un paylaşımı. tıpkı evet diyenler gibi. evet.
güncel Önemli Başlıklar