bugün

27 mart yani bugun itibariyle Çıkacağı söylenecek video. Hadi inşallah. Rezerve.
beklenmektedir.
Cemaatin yeni süprizi. Eğer twitter aÇılırsa her arşive girecek video.
beklenmemektedir.

Chp bu tapeler yüzünden başa gelecekse gelmesin...
rozalinda gibi hergün yeni bir bölüm. beklemedeyiz.
Akplilerin montaj yeaa diyeceği seks kasedi. *
bel altı vurmalardan umut bekleyenlerin günü.
Eğer Çıkarsa tayyipin performansını göreceğimiz video. GerÇi memeleketi sikti ama neyse.
Bursa'dan gol haberi gibidir. Yeter lan.
çıksa da izlesek dediğim artık dizi gibi sıradanlaşmış yeni tape.
Cemaatin artık cemaat mi örgüt mü olduğunu bilemiyorum.

Artık insanlar hain,eskiden düşmanın bile seni arkandan vurmazdı.kavgalar ve davalar iki kişilikti.oysa şimdi insanlarda topluca yönlendiriliyor.yöneticiler dini kullanarak halkı kandırıyorlar ve buna da siyaset diyorlar.
Gelmesi yakın meşaleleri yakın videosudur. izleyenler öyle dedi. Ben izlemedim yarına artık.
bi insanın özel hayatında yaptıklarının siyasi malzeme olarak kullanılmasına karşıyım.olur da çıkarsa ahlakmış, kızlı erkekliymiş bilmem neymiş diye kafa ütüleyen bu insanın iki yüzlülüğü herkesce görüleceği için istemem yan cebime koy dediğim videodur.ayrıca söylememe gerek yoktur heralde değerlenecek buralar.

-reklam alınır-

istikbal alana lcd bedava darısı başına ay inanmıyoruuuummm

-reklam alınır-
Midemin kaldıramayacağı videodur.
Edit: Aslında bir şeyler yedikten sonra izleyebilirim, önümüz yaz kilo vermek lazım.
(bkz: gençlik merkezinde yiyişen badem bıyıklılar)
solcu tayfanın son umududur.

ulan ne ezik adamlarsınız lan olmayan şeyin peşine düşüyorsunuz bir de ciddi ciddi inananlar var amk. *
çıkacağına dair kaynak verilmemiş video.
(bkz: ülke reklama girsin yetişemiyoruz)
Manipülasyondur.
Beklenti yaratmak amaçlıdır. Ayrıca böyle bir şeyi beklememeliyiz, böyle bir video sadece şüphe altında ezilmiş olan iktidarın işine yarar. Bunca yasal tape'ye gölge düşürür.
ARTIK BEKLENENDiR.
bilal'in mutayı yanlış anlayıp mutant nikahı kıymasıyla rocksteday ve bebap ile sevişmesini görebileceğimiz bir kaset çıkarsa , büyük skandal olur.

görsel
Umut fakirin ekmeği tabi.
Bugün olmadı yarın en kötü ertesi gün. Bekleyin. Gelecek.
çıkmayacak videodur. dün çıkan ses kaydı ile, 'o işleri biz yapmayız, yapsa yapsa bu başçalan yapar.' demişlerdir.
güncel Önemli Başlıklar