bugün

Beştepe Millet Camisi'nde bugün (27 mart) Diyanet işleri Başkanlığınca belirlenen az sayıda katılımla, salgına karşı tedbirler alınarak cuma namazı kılınacakmış.

Sonra "camilere niye zorla girmeye çalışıyorlar?" sorusunu sorarlar.

https://www.aa.com.tr/tr/...-namazi-kilinacak/1781666
Şu salgın ortamında tam yapılacak iş bravo valla. Acaba hangi vip konuklara nasip olacak bu namazın edası.
saçmalıktır.

malum zihniyetin eline malzeme vermekten başka şey değildir. kendi kendini bozmaktır. başkanlık olarak ilk haftanın sonunda emir çıktı kılınmayacak diye. ee daha ne. vaka ve ölüm sayısının bu kadar arttığı dönemde cuma namazı da ne demek. "belirlenen az sayıda katılım" denmiş bide. neye göre seçiliyor. ölümsüz mü bu arkadaşlar. yapmayın allah aşkına.
Show must go on!

Halk adamları, vip cuma namazı kılacaklar.
Halk mı?
Evdekal mottosuyla fatura ödeme paradoksu içinde.
Cuma namazı farzı ayn olduğu için halkın içinden küçük bir kısmın dahi kılması belki üzerimizdeki sorumluluğu kaldırır. Allah razı olsun.
Camiye de mi torpille alacaklar?
Cuma namazını cemaatle kılacak gizliliğe ve hijyene özen gösteren müminler aranmaktadır.
Bunu örnek alıp diğer camiler de yapmaya kalkarsa sıkıntı olur.
insanlara evde kal çağrısı yapmak ne kadar önemliyse,
Koyduğun kuralın istisnasız olarak arkasında durmak da o kadar önemlidir.
Belki kendine vip cuma namazı tasarlayabilirsin,
ancak verdiğin bu örnekle bu saatten sonra insanların camide olmasa da evlerde bir araya gelip cemaat olmasının önüne geçemezsin.

Yapılan çok yanlış..
Daha farzı ayn ne demek onu bilmeyen fetöcülerin destek verdiği namazdır. işte fetöcülerin din bilgisi bu kadar. Otur, sıfır...

Farzı ayn ilgili şartlara haiz herkesin üzerine farz olan demektir.. Yani bir kısım kimsenin yapmasıyla yapmayanların üzerindeki yükümlülük düşmez.

Farzı kifaye ise bir kısım Müslümanın yapmakla, diğer Müslümanları yapmasalar bile sorumluluğundan kurtardıkları farzlara denir.

Ateizm derneğine haber salayım da bir din kursu açsınlar. Şunca milyar dolar harcanan din sektöründe iş dönüp dolaşıp yine bize kalıyor.
Sende șirin bir akpli olursan, cuma namazıni millet camiinde kilabilirsilin.
Show time!

görsel
Anlasildi, nasil șehitler için cennete gittiler, șehadet șerbetini ictiler diyorlarsa, simdi de Corona Kader, yazilmissa olur deyip sorumluluk almiyacaklar.
en az 10 haber kanalı da ibadete davet edilmiştir.

görsel
burda değirmen yıkılmış, sen kapının şakşağındasın.
görsel
An itibari ''1. sıra, imam arkası saf'' olan kombinemle alınmadığım camiye, benim yerime V.I.P. kişilerin alınması sonucu daha 9 ayı olan kombinemi satıyorum. ilgilenenler mesaj atsın.
Islami kast sistemi.
Rezillige bak. Garibana cami yasak, yandaşa serbest. Yuhhhh.
malum hastalıklı zihniyetin millete yasakladığını kendisi yapmasıdır.

müminler "açık ruhsat yokken cuma kılmamızın hesabı bizden sorulur mu?" endişesi içindeyken, bunlar gösteri namazı kılıyor.
iyi de benim kılmak isteyip kılamadığım cuma namazımin vebalini kim ödeyecek? Bugün beştepe millet camisinde kılınan cuma namazı kul hakkına girmektir. Hakkımi helal etmiyorum.
Resmi olarak islam dünyasının bir halifesi olmasa da fiili olarak islam dünyasının lideri olan Türkiye Cumhuriyeti'nin lideri islam dünyasınıın halifesi sayılır. Sembolik sayıda kılınan cuma namazına kimin katıldığı benim açımdan önemli değildir. Önemli olan karanlık güçlerin kendi sistemlerini oturtmak adına yaptığı bir eylemden ötürü tüm dünyanın karanlığa büründüğü dönemde Türkiye'nin çaktığı kibrittir. Türkiye sadece Türkiye değildir.
bravo amk. oradan çıkın sonra da halka karışın.

3 ay sonra da kendinizi silkersiniz bi daha " bu ülkede hayat niye normale dönmüyor? " diye..
Yazık. Siyasal islam budur işte.

Kuran pastası, kabe pastası yapıp kutlu doğum kutlayanlar bunlar işte.

Ebu cehille aynı ateşte yanın inşallah.
https://eksiup.com/v/401358556
yobazların dediğine göre 2 cuma namazını kaçıran dinden çıkarmış.
buradaki yobaz ve çomar yazarların bundan sonra hangi dini seçeceklerini çok merak ediyorum.
reyis ve yüksek mertebedeki süslümanların kendini kurtarma çabası takdire şayan yani.
güncel Önemli Başlıklar