bugün

Cengiz Ünder'in roma'lı taraftarlardan cayır cayır küfür yediği maç. (dk 50)
Bale 0-1.
Cengiz'in biraz önce şu topu dışarıya göndermesiyle stadı ölüm sessizliği kapladı. aha gol dedim. gözlerime inanamadım.

görsel

umarım bu maç real'in olmaz ya da berabere bitmez. yoksa şu kaçan gol sezon boyu konuşulur. roma bu maçı cengiz için kazanmak zorunda. bir diger seçenek ise; cengiz çıkıp maçı almak zorunda.
Cengiz’in az önce zoru yapıp topu altıpasın içinden auta attığı maç.
cengiz ünder'in mesut özil durumuna düşmemek için recep tayyip erdoğan yerine "madem birini çağıracaksınız devlet bahçeli'yi çağırın" demesi üzerine devlet bahçeli'nin davet edildiği müsabaka.

sayın bahçeli'de şu mektup ile davete icabet edemeyeceğini bildirmiş deniyor.

görsel

"Roma Spor Kulübü ve saygıdeğer Başkanı Sayın Pallotta'ya. Şampiyonlar Ligi G grubunda 27 Kasım günü Roma’da oynanacak Roma-Real Madrid karşılaşması için gönderdiğiniz nazik davetinizi aldım. Öncelikle şahsınıza ve Roma Sportif Direktörü Monchi’ye teşekkürlerimi iletmek isterim. Kulübünüzde başarılara imza atan futbolcumuz Cengiz Ünder’in da sahada olacağı bu önemli karşılaşmayı yerinde izlemeyi arzu ediyordum. Ancak Türkiye’deki yoğun gündem ve yaklaşan yerel seçimlerle ilgili partimizin çalışmaları nedeniyle nazik davetinize icabet edemeyeceğimi üzülerek bildiriyorum. Orada olmasam da kulübünüzü ve futbolcumuz Cengiz Ünder’i gönülden destekleyeceğimi bilmenizi isterim. Bu önemli karşılaşma için şimdiden başarılar diliyorum."
Nilli maçların bile kimselerin skinde olmaması münasebetiyle umurumuzda olmayacak maçtır.
istemsizce devlet bahçeli'nin sesiyle okudum.