bugün

galatasaray'ın tartışmasız favori olduğu maçtır
galatasarayın lige iyi başlangıç yapması ve olası hajduk split maçında galibiyet alınması durumunda galatasarayın ekstra motivasyonu ile feneri döve döve yeneceği maçtır.
tuttur kuponumu yaparken geçmiş maçlara dikkat etmedim. içimden geçeni, yani berbaerliği yazdım. gerçi, kuponum yatsa da kazanan ilk kuponumda yatırdığım iade olacağından sıkıntı yok.
(bkz: konsantrasyon)
son senelerdeki maçların pek azı gollü geçti sanki. o yüzden alt verdim tuttur kuponumda. yine az gollü veya golsüz bir sonuç olursa kazanan kupon kampanyasından alacağımla haftaya daha riskli ve kazançlı bir kupon yaparım.
iki takımın istatistiklerine bakıldığında genelde fener, son yıllarda gs önde. tuttur'da kupon yaparken buna da dikkat etmek lazım. kazanan kupon bizden kampanyasını ve fırsatını elden kaçırmamaya dikkat edilmeli.
galatasaray'ın ilk düdükle birlikte fb kalesini ablukaya alması gereken maçtır.
çünkü 0-0 gittiği sürece fb de özgüven artacak.
erken bir gol farka götürür. bu yüzden ilk 10 dakikada golü bulması gerek galatasaray'ın.
gerisi gelir zaten.
Fenerbahçe’nin küsküyü alacağı maç.

Cim-Bom 3-0 gibi net bir skorla geçer.
ilk 15-20 dk gs gol atarsa dönmez maç.
falcao bu maç ekstra oynar görürsünüz.

ayrıca yine bir ali palabıyık şov bekliyorum.
derbilerin favorisi olmaz. galatasaray'dan umutluyum. kazanacak potansiyeldeyiz. rakip takım yeni yeni kuruluyor. bu zaafı iyi kullanmamız lazım. oturmuş bir fenere karşı oynamak zor olurdu. bu yüzden zamanlama açısından tam haftasında oynanacak maç.
fenerin cin con denen mason takımına ağır küsküyle beraber uzun menzilli su geçirmez boru döşeyeceği maçtır. evet hatta net ötesi...

görsel
Bir el spastico daha.

Galatasaray hacamat eder.
Yedi iki Galatasaray yener.
taşlarla sopalarla yapılacaktır.
Öncelikle bir Beşiktaşlı olarak, objektif bir yorum ve kıyas yapacağım.

Teknik heyet konusunda Galatasaray üstün. Erol bulut ilk derbisine çıkıyor. Fatih Terim gibi bir kurt hoca bu maçlarda neler yapılması gerektiğini gayet iyi biliyor. ikisi şu an kıyaslanamaz bile.

Mevcut form grafiği galatasaray'ın üstün. Hem hızlı, hem organize, hem de özgüvenle oynuyorlar. Fenerbahçe'nin kadrosu çok yeni. Takım henüz hazır değil ve ne yaptığını tam bilmiyor.

Forvet hattı Galatasaray'ın üstün. Samatta oynar mı bilmiyorum ama oynasa bile hazır değil.

Stoperler Galatasaray'ın üstün. Luyindama ve marcao gibi iki azman var.

Saha avantajı her ne kadar seyirci olmasa da psikolojik olarak Galatasaray lehine.

Galatasaray son 4 resmi maçını çatır çutur kazanmış. Fenerbahçe rize'yi zorla yenmiş, 9 kişi hatay'a Kadıköy'de pozisyon bulamamış.

Yaka silktikleri belhanda bile şov yapıyor. Diagne azman gibi saldırıyor. Feghouli yardırıyor. Emre kılınç ve taylan muazzam. Fenerbahçe'de ise öne çıkan biri yok henüz.

Nerden tutsan, nerden baksan Galatasaray bariz favori ve üstün. Bu yüzden fenerbahçe kazanır..
3.5 üst biter.
gassaray kazanır!
7-1 kediler alır.efendi besiktas'im ikisine de cakar da normal de de neyse.
ilk yarısının da maç sonucunun da berabere biteceğini tahmin ettiğim maç. Gs ise favori takım.
iki orta sıra takımının sıradan bir maçı. Yalnız bu maçta kazanmak çok önemli, zira bu sezon 3 değil 4 takım düşecek. Alt sıralara fazla yaklaşmamak lazım, ne olur ne olmaz.
Fenerin tecavüze uğrayacağı derbidir.

beline kuvvet aslanım...
görsel
bazı galatasaraylı taraftar kardeşlerimin şüphe ile yaklaştığı maç. 9 kişi hatay'a gol atamayan bu kanatlı kuşların götünü yakacağız. insan içine çıkamaz hale getireceğiz bunları.
o değilde kontrollü 2 bin 3 bin adam atın şu sahaya. zaten millet sokakta maskesiz dolaşıyor bana bir şey olmaz diyen 3-4 bin kişi topla getir 90 dakka tezahüratını yapsınlar sonra al komple 14 gün kapat bir yere. en azından derbilerde yapın seyircisiz çok zevksiz oluyor. bundesligada % 20 ye kadar alıyorlar o bile maça heyecan katıyor.
Sıradan bir mahalle maçı.
Galata eşrafı ile papazın çayırı.
Galatasaray olarak Ağır favori çıktığımız bir maç. Tarih tekerrür eder ve baştan sona üstün oynadığımız maçı ya 1-0 veririz ya da 1-1 bitiririz.
Ali palabıyık lan.

Gs vs ali maçı.