bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. ?.
    fenerbahçe'nin ve beşiktaş'ın puan-lar- kaybettiği haftada kazanarak avantajını arttırmasını beklediğimiz, süper takımın 5. hafta mücadelesi.
    -1 ... dunyanin en mutevazi adami
  2. ?.
    trabzonspor'un kazandigi takdire 5. haftayi lider kapatacagi mactir.

hedefin*, yattara'siz da ayni oldugunu kanitlamak icin bir $ans ayrica.
    -1 ... sorrow
  3. ?.
    trabzonspor un çok rahat kazanacağını ve liderliğe yükseleceğine inandığım maç, liderliği ne kadar sürer bilemem, ama bu sene trabzonspor un lige renk katacağımı umuyorum.
    1 -1 ... bana mi dedin
  4. ?.
    sergi pacome dijehoua'nin attigi golle antalyaspor'un 0-1 one gectigi kar$ila$ma.
    ... sorrow
  5. ?.
    stadyumdaki trabzonsporlu taraftarların izlediğim link sebebiyle beraber uzaktan sanki hacı elbiseleriyle maçı izliyormuş izlenimi veren müsabaka. halbuki onlar beyaz yağmurluk. biliyorum.
    1 ... dunyanin en mutevazi adami
  6. ?.
    rahat kazanacak denen trabzonspor'un 3 puanı alabilmesi için önünde 18 dakikasının kaldıgı mücadele.
    ... genco
  7. ?.
    bu haftanın çok büyük sürpriz olmazsa dört büyüklerden üçünün puan kaybettiği hafta olacagını bizlere gösteren mücadele. derkenn gol oldu dermişim, şaka lan olmadı... *
    -1 ... genco
  8. ?.
    77. dakikada umut bulut'un attigi golle 2-2 olan mac. hayde u$aklar, bjk fb puan kaybetti. en buyuk ts-gs.*
    1 -5 ... sorrow
  9. ?.
    gokhan atti, 3-2 oldu. uuyyy nerdedur benum kemenceemm. *
    3 -3 ... sorrow
  10. ?.
    itiraf etmek isterim ki gökhan ünal'ın bizleri yani galatasaraylıları üzdügü mac. ama yarın biz de sizi üzücez napalım? *
    -3 ... genco
kapat