1. 1.
  bursaspor'un 3 kere öne geçip en sonunda 3-2 kazandığı karşılaşmadır.en sonunda gerçek anlamdadır.zira maxim romaşenko 90. dakikada atmıştır galibiyet golünü.
  26.dakikada sercan yıldırım bursasporu 1-0 öne geçirmiş 5 dakika sonra serdar topraktepe'nin golüyle kocaelispor eşitliği sağlamıştır.aynı senaryo aynı golcülerle devrenin sonunda tekrarlanmış bursaspor sercan'la 42de 2-1 yapmış, kocaelispor 45te yine serdar'la 2-2 ye getirmiştir skoru.maçın böyle biteceği düşünülürken maxim imdada yetişmiş ve bursaspor taraftarlarını son dakikada sevindirmiştir.
  1 ... iuliano
 2. 2.
  Kocaelispor yönetimine seslendiğim maçtır. Yönetim yönetim; herzaman kapalı türübüne gelip hiç yoktan paramızla takıma destek olalım deriz lakin bugünde istedik bunu ama biletçi amcalar bilet 100 YTL deyince bu sevdamızdan vazgeçtik. Sizin için nasıldır bilmiyorum ama para kolay kazanılan bişey değil.... Ve ismetpaşa stadyumuda maalesef Nou camp değil...

  2 gün sonra umarım stada yalvar yakar adam toplamazsınız...
  ... gulfwind
 3. 3.
  bursaspor un 3-2 üstünlüğüyle, normal şekilde sonuclanmış bir maç. hatta bursaspor acısından kocaeliden 2 gol yenmesi defansın bozuk oldugunu göstermektedir.

  ayrıca kocaeli taraftar gruplarının forum sitelerinde atıp tutma eylemini gerçekleştirdikten sonra apışıp kaldıkları maçtır ziyadesiyle.
  -1 ... yogurtsuzcacik
 4. 4.
  edgar davids'in tribünden izlediği karşılaşma. şaka lan şaka.
  5 -1 ... sacriter