bugün

http://www.uludagsozluk.com/e/40124223/

http://www.uludagsozluk.com/e/40124371/

Az önce kap’a bildirilmiş ikili tarafından mesajı verilmiş olan buluşma. Hayırlı işler. Uludağ Magazin gururla sunar. Evet.
Bol meme capsi beklenen buluşmadır.
işin aslına bakarsan banane buluşması.

Allah, her insana serbesti verdi. Ta ki can boğaza dayanır, perdeler kalkar o güne kadar, istersen her gece 5 kızla yat, 5 erkekle yat azizim, sen merak edersin ölümü, ama allah bekler, sabırla, o zamandan beridir. Azabı ise elem doludur.
Adına gerçekten çok sevindim alkoliğin cidden. Ki kendisi özel mesajlardan bana sözlükteki hiçkimseyle münasebetinin, kimsede numarasının dahi olmadığını, kankalık gibi olaylardan uzak kaldığını, sözlükte tek free takıldığını yazan biriydi.

insanlar değişir tabii. Çok sevindim cidden. Ee insan kankalara bakıp özeniyor demek. Darısı başına tatlım, temellerini atıyor olman çok hoş.

Edit:alkolik çok değişmiş arkadaşlar. Kankacılık oynamayan sevgilicilik oynuyo ve bu daha fena.
Adam sherlock holmes çıktı vay amıba koyum.
Dikkat çekmiş bulusma.

Ikisini de tanımam, mesajlaisligimiz yoktur.

Ama kardeşim bu nasil bir haset lan. Millet catir çatır catlamis. Ikisinin de talibi cok demek ki.

Buluşun gençler. Keyfinize bakin burayi da takmayin.
çok sağlam pompaların, emilecek memelerin olacağı buluşmadır. allah belinize guvvat versin yiğitlerim *

alkolik, tedarikli git buluşmaya. 12'li durex almayı unutma sakın. lazım olacak.
tez elden ikiside kısırlaştırılmalıdır. bu gezegen, ikisinin karmasından peydahlanacak bir canlıyı kaldıramaz.

Edit: bu ince espriyi anlayışla karşılayan yazarlarımıza teşekkür ederim.
Allah tamamına erdirsin inşallah. Amin.
beraber pes atarlar. hala liliith' in kadın olduğunu düşünen saflar var ya ahah.
Çocuk istiyoruz.
Lan oğlum buluşuyonuz sevişiyonuz sonra bir şey olugor aranız bozuluyor ardından tüm pislikler sözlüğe dökülüyor. Böyle olacaksa hiç buluşmasın manuel takılın bak. Bir abiniz olarak uyarayım istedim.

Bu arada arkadaş ayağı göt ayağı.
saat 18:00 kına
19:00 bira + patates
20:00 taksim'den taksi
21:00 kız atma
22:00 ön sevişme
22:02 boşalma =/
Artık fotoğraf gelsin buluşmasıdır. Liliith kız mı erkek mi öğrenelim.
Son durum merak edilen buluşma.
https://m.uludagsozluk.com/e/40125135/
Nasıl bir arkadaşmış bu alkolik.
Sözlüğü dallasa çevirmiş.
Ne abarttınız olum.
hiçbir şekilde ilgimi çekmeyen bir konudur. sözlükteki 2 kişi istediği gibi buluşabilir ve istediği her şeyi yapabilir. bunu buraya taşımanın anlamı nedir bilemedim.

saçma geldi bana.
Bu buluşma sonrasında ilerleyen zamanlarda liliith gerçekleri ve alkolik oldum’un kirli donları diye başlık açılır mı yoksa nikah salonunda sözlük yazarlarına yer ayırırlar mı merak içindeyim..
Seks yoksa oyalamayın bizi olum. Varsa da caps bekliyoruz. Ne biçim başlık bu Bi tane caps yok.
alkolik bu stresle kadının elini öpüp başına kor.
Gerçekse keşke bir fotoğraf falan paylaşılsaydı dediğim buluşma.
Bir buluşmadır. Biz ölsek 10 kişi rahmet olsun demez adamlar osursa olay oluyor.
Garip ilişkiler yumağını ortaya çıkaran buluşma.

Anlayan biri anlatsın bana lütfen.
Yaptığım yorumun altına fake biri mesaj konuşmaları içeren link falan paylaşmış ama gram anlamadım.
sözlükteki tüm meriçlere umut olmuştur. eleman meriçliğin makus talihini yendi resmen. *
yalnız şu da var ki, çarpık ilişki ağınız ağzımızı açık bıraktı. nasıl mide var lan sizde. iğrençsiniz ibnler! adanadaki swinger şebekesi bile sizin yanınızda nihat hatipoğlu kalır hııammına. *