1. 1.
  Akit tv sunucusunun halkı kin ve düşmanlığa tahrik ettiği, Etiler, Cihangir gibi semtlerde yaşayan insanları öldürmekle tehdit ettiği büyük skandal ifadelerdir.

  --spoiler--
  Akit TV’de ekrana gelen “Gün Başlıyor” programında, programında, sunucu Ahmet Keser kan donduran sözlere imza attı. Keser "Sivil öldürecek olsak Cihangir'den başlarız... Nişantaşı, Etiler... Bir sürü hain var... Türkiye Büyük Millet Meclisi var... " ifadeleri kullandı.

  Ahmet Keser, iki yıl önce Adana Aladağ'da 11’i çocuk 1’i eğitmen 12 kişinin hayatını kaybettiği yurt yangını faciasına ilişkin “O çocukları senin sarıldığın Cumhuriyet yaktı, Nişantaşı’nda Cihangir’de oturan Beyaz Türkler yaktı” sözleriyle gündeme gelmişti.
  --spoiler--

  Bu cümleleri kuran arkadaş Tayyip düzeni bittiğinde hangi deliğe kaçacak acaba?

  Kaynak: http://www.sozcu.com.tr/2...ilerden-baslariz-2251089/
  31 -12 ... alkolik oldum
 2. 2.
  Bu vatan hainleri şimdi orducu olmuş. PKK güzelleyen, apo namaz kılıyor diyen köpekler bunlardı.

  Bu şerefsizler tsk'ya kumpas kuranların ikizleridir.

  Sizi kimse unutmadı ak iktler. Cumhuriyet affetmez.
  19 -3 ... muhendis tarihci
 3. 3.
  vatanseverliğin dinden bağımsız bir duygu olduğunu bilmeyen dinci dümbeleğin teki işte..
  bunlara göre müslüman ve dindar isen vatanseversin yok değil isen vatan hainisin..
  zihniyetinizi eşşekler siksin..
  10 -1 ... promocemo
 4. 4.
  Halkı kin ve düşmanlığa sevketmenin dindeki adı fitnedir. Katillikten daha tehlikelidir. Kim yaparsa yapsın fitne çıkaranın gideceği yer cehennem ateşidir.

  "Kıyametten hemen önce karanlık gecenin parçaları gibi fitneler var. Kişi o fitnelerde mü'min olarak sabaha erer, akşama kafir olur; mü'min olarak akşama erer, sabaha kafir çıkar. O fitnede oturan, ayakta durandan hayırlıdır. Yürüyen koşandan hayırlıdır. Öyleyse yaylarınızı kırın, kirişlerinizi parçalayın, kılıçlarınızı da taşa vurun. Sizden birinin evine girerlerse Hz. Âdem'in iki oğlundan hayırlısı olsun (ölen olsun, öldüren değil)" [Ebu Davud, Fiten 2, (4259, 4262); Tirmizî, Fiten 33, (2205).]

  "Bahtiyar, fitneden kaçınan kimse ile belalarla karşılaşınca sabreden kimsedir. Ne mutlu ona!" [Ebu Davud, Fiten 2, (4263).]
  5 ... gazeloglu
 5. 5.
  düne kadar ağlak bir ihtiyarin sidikli donunu öpen orospu çocuklarının, iktidara yaranmak için yedigi boklardan biri sadece.
  karaktersiz pezevenkler nolacak!
  11 -2 ... 0fu0
 6. 6.
  Bu salak zihniyetler yüzünden suriye bu halde. Suriyede ölümle tehtit edenlerin hepsi gübre oldu. karşı tarafı örgütsüz silahsiz görüp kesmeye başladilar ama abd ve avrupa karşı tarafa silah , muhimmat hatta kendi ordusuyla destek verene kadar. Şimdi bu tiplerin suriye versiyonu turkiyede yasiyor ve katil esed diye ağlıyorlar. Kendinize çok güvenmeyin. Dünya sizin iktidarınızdan ibaret değil.
  2 ... katsura
 7. 6.
  tuvalet kağıdından farksız olan tv kanalı şaşırtmamıştır.
  ... claudio maldonado
 8. 7.
  Bu kimin oyunu lan. Neden herkes özgürleşirken herkes özgürlükten mahrum kaldı.
  3 ... hot male
 9. 8.
  (bkz: mal beyanı)
  2 ... true
 10. 9.
  Tbmm yi hedef alan aciklamasi ile fikri bir terorist oldugunu gostermistir. Adalet ve yargi devreye girmeli.
  2 ... portatif