bugün

içinden çıkacak oyuncaklar ile çocukluğunu yaşayamamış erkek veya kız kişisi davranışıdır. benimdir lan. vallahi de billahi de alıyorum çikolatasını gözüme kestirdiğim orada küçük bir velede veriyorum hem velet seviniyor hemde ben. az evvel açtım kutup ayısı çıktı çok sevindim yaw öyle böyle değil. *
yeğenlerine falan alıyordur. evet.
birçok yaşlanmış insanın aksine çocuk ruhludur, enerji doludur. hayatta hep pozitiftir.
belki koleksiyon yapıyodur.

ulan iyi ki bir yumurta aldık he.

hemen goygoy...
Sevimlidir. Belki de çocukluğunu yaşayamamıştır. Kendisine ufak defek sürprizler yapıp onu şımartan kimse yoktur.
19 yaş versiyonu ile benimdir.

babamdan hala her akşam isterim. * *
içinden çıkacak oyuncaklar ile müthiş mutlu olan kişidir.

--spoiler--
bu seferde robocop çıktı allahım çok sevindim küçükken ne izlerdik bu demir adamı.
--spoiler--
parası vardır toto almak yerine kinder alır iyi de yapar ben olsam bende alırdım neden almıyım ki.
10 tanesinin sığabileceği bir kutu bulunur, içerisinden bir tanesi özenle ambalajından çıkarılır ve titizlikle ikiye bölünür. Çıkan oyuncak bir kenara atılır ve yerine el yazınızla sevgiliye not bırakırsınız. Tekrar çikolata kapatılır ve ambalajlanarak yerine konur. Bunu gören sevgili, sizi ıslak ıslak ve çikolatalı bir ağızla öper.
utanmadan gidip alinabilinir.

hayir, illaki cikolatasindan dolayi degil, baya bildigin oyuncagindan dolayi aliniyor bazen. o yumurtadan o gün hangi oyuncak cikacak meragi. kendi kendine kücük bir süpriz yapmak gibi bir sey.
yumurtadan cikan oyuncak koleksiyonu yapan arkadaslariyla kavga edenler bile var.

kasada "kazik kadar adamlar ne icin kavga ediyorlar?" bakislarina denk gelenleri bilirim.
Sevgilisine alan tatlı bir tiptir.
içimden çıkan oyuncakları çocuk esirgeme kurumuna bağışlamayı düşünen kimsedir.
her ay düzenli olarak aldığım yumurtalardır. çikolatasını hemen orada ki, küçük bir çocuğa verip oyuncağını merakla birleştirerek çocukluk heyecanını hala saklayan tiptir.

edit: an itibari ile kar motoru çıkmıştır.
ilkokul çocuklarına sulanan bir sübyancıdır.
Belki çocuğuna alıyordur. Olamaz mı olabilir.
6 yaşında olup da sigara alan tipten daha masumdur.
Çikolatasını yemeyip, çevresindekilere dağıtan, çıkan oyuncağa göre sevinen, hüzünlenen insandır.*
Erken yaşta anne ya da baba olmuş kişidir. Çocuguna aliyordur. Belki yiğenine aliyordur. Belki kendi yiyecektir. Belki para batıyordur alip çöpe atacaktır. Bize ne amk bundan.
ben alıyorum nolmus? içinden çıkan oyuncağı da bi güzel yapıp masamin köşesine koyuyorum. baktıkça çocukluğum geliyor gözlerim önüne ve bundan keyif alıyorum.
Toybox aldığım için üzerime alınmadığım başlıktır.
Kimseyi ilgilendirmeyecek şahıs. Yasalara aykırı bir şey yapmıyor neticede.
28 yaşındayım alırım size ne.
Alıyorum şimdi.
(img:#2042706)
kinder joy ile cube box favorim arada toybox , ozmo kornet, jelibon felan alırım. favori çizgi filmim kral şakir, sunger bob kare pantolon. artık rafadan tayfa sarmıyor. önceden dost süt alırdım şimdi birşah süt iyi , mis süt biraz sulu gibi.
reklamlardan etkilenip dayanamayıp alan tiptir.

veya yiğenine falan alıyordur ne bileyim
güncel Önemli Başlıklar