bugün

Evlenmek için şartları hazır olan ancak evlenmek için kız bulamayan erkektir. Çünkü bu erkek aynı zamanda kaşar kızlar için yamanılacak, efendi, kızı rahat ettirecek, gözü dışarıda olmayan, eli yüzü düzgün bir erkektir. Bunun için de evlenme konusunda ince eleyip sık dokuması gerekmektedir.

Edit: ev 200 bin eder. Araba 52 bin. Maaş 4.600.
babası sağ olması gereken erkektir.
Orusbuya,aslında önemli olan iç güzelliğidir dedirtecek adamdır.Para varsa karı vardır...
çok gereksizsiniz keşke hiç evlenemeyip üreyemeseniz de şu genlerimizdeki kasıntılı ve ev, iş, araba üçlemini tamamlayınca bi bok olduğunu, hayattan geriye kalan tek beklentinin evlenme olduğunu sanan tarafımız böylece yok olur dediğim, muhtemelen bu yüzeysellik yüzünden yalnız olan erkeklerdir.
sayet butun bunlari kendi cabasiyla almissa tebrik edilecek erkektir.
neden bilmem eskilerin anlattıkları geldi aklıma bu başlığı görünce. "biz evlendiğimizde hiçbir şeyimiz yoktu, iki tava bir kaşıkla evlendik. yerde yatardık. çalıştık didindik her şeyi birlikte yaptık çok şükür." vs.

yani, evlenmek için bir evi, bir arabası ve iyi bir maaşı olması gerektiğini düşünen erkek; evleneceği erkeğin bir evi, bir arabası ve iyi bir maaşı olması gerektiğini düşünen kadın kadar hatalıdır.

hem kadınların para pul merakından şikayet ediyorsunuz, hem de onların öncelikleri için bu kadar çırpınıyor; sevmeyi, evlenmeyi en sona bırakıyorsunuz. ironik...
sittin sene kredi ödeyecek olan erkektir. kaçın kızlar.
parasını çatur çutur yiyecek kadını bekliyordur.
Bizlerden yaşlı olanlara bu yüzden daha çok saygı duyuyorum. Şu an evliliğin yürümesi için araba, ev ve iyi maaş şart diye düşünülüyorken eskiden durum çok farklıymış. Sadece küçük tüp, perdemiz ve yatağımız vardı diyen yaşlı çiftler 40. Yıllarını devirirken maddi olanaklara şartlanmış ve evliliğin bu olanaklar ile devam edebileceğini sananlar o çok maaşlarının yarısını eski eşlerine nafaka olarak sunuyorlar. Param var gel diyorsan, parası var gideyim anlayışı ile karşılaşırsın. Net.
bir el atinda evlendirelim artık şu garibi demek istediğim erkek. kriterlerini de belirtti kısmetlerini bekliyoruz.

şimdi locaya geçebilirsin kardeş, taliplerin gelince biz haber vericez sana.
istediği kadar kızlardan faydalanabilecek erkektir.
gecenin bir körü moralimi bozan oğlandır. Ağzını kırayım ben onun.
Ev borcunu ödemeye devam ediyorsa çok da büyük bir iş başarmış sayilmayan erkektir.
hala bekar olduğuna göre aşırı derecede çirkindir.
Paranın bi değerinin olmadığını anlamaya başladığı erkektir.
sözlükte bu saatte takıldığına göre, asosyal olan erkektir.
Bundan sonraki zamanları standart yaşayacak kişi. Hobi edinmekte bir yere kadar, bu kadar erken tüketmeseydin bütün uğraşları keşke.
Ev, araba ilerde birlikte çalışılıp da alınır bu yüzden bu bir erkeğin özelliği değildir. Iliskiye başlama ölçütü olamaz yani.
Önemli olan o erkekle birlikte mücadele edip çalıştığında birlikte ev araba alabilecek zeka ve sorumluluk duygusu var mı?
Birlikte sıkıntı çekilecek karaktere sahip mi?
Gerisi foss.
4 yıla kadar aralarına ismimi yazdırırım.
aa benim lan bu.
tabi sadece yaş 27.
2 ay önce annemin bak annesi falan çok iyi insanlar, çocuk da yakışıklı bi tanış nolcak kızım şeklindeki baskılarına beni maruz bırakan erkek.
Tam olarak böyle bir şeydir:

görsel

Kalp hoplatır, iç geçirtir.
gelsin evlenelim erkeğidir. gerçi öylesi de bana bakmaz. kaldık yine işsiz güçsüz berduşlara.
beylikdüzü playboylarıyla dolup taşan başlık.

oğlum ben bizim evin rayicinin 1 milyon lira olmasından utanıyorum da söylemiyorum sağda solda, adam gönül rahatlığıyla 200 bin liralık evim var diyor.

ne garip insanlarsınız amk.
4-5 yıl daha beklerse müzmin bekar olmaya yaklaşan erkek. bir çok insan 30-35 i geçince hayatta bir çok şeyi yaşamış oluyor, o saatten sonra evlenme eğilimi de başkasına uyum sağlama durumu da azalıyor. bir 20 yaş genç istekliliği olmaz 30 u geçen insanda.

o yaşta hala genç gibi olanlar varsa da sayısı çok azdır.