bugün

insanı derin duygulara sevkeder.

düşünün çok acaip güzel 26 yaşında bi kadın sizden 8 yaş büyük ve size aşık. tamam ne kadar yakışıklı olmuş olsamda bu kadın niye yaşıtlarına yönelmiyo ki? son 3 aydır aklımı aldı ya.... abla diyorum fakat değişen bişiy yok. dısarda görünce yanıma damlıyo, facebookda hep yazıyo susmuyo. anlamıyom yani ne var lan? üstelik zengin sayılır ve eğitim durumu masterlarda. ben daha lise bitiriyom falan . vallahi sallamıyorumm fikir verirsiniz diye diyorum. üstelik okulu falan bitti neredeyse mesleğini yapcak mesleğide toplumun en yukarılara cıkardığı mesleklerden biri. öğretmen değil korkmayın. vallahi diyorum beynini sikdiklerim beni sinir etmeyin. 3 aydır kafamı karıştırıyo zaten sikcem ya.

neden eksilendiğimi çok merak ediyorum. kime ne yaptım ki.
o kadının zeka yaşı baya bi düşük sanırım dedirten başlıktır.
26 yaşındaki bir erkek de 18 yaşındakine aşık oluyor, yaşıtlarına yönelmiyor. Aynı nedenlerden.
ayrıca başlığı açana mı yanayım aşık olana mı diye düşündüm birden..
"8 yaş büyük ve size aşık olmuş" lafı fıkradan alınmış gibi duruyor. Git biraz oyun falan oyna hadi.
ben doğruluğuna inanıyorum, hemen yargısız infaz yapmayın.
böyle bazı kızlar var ufak çocukları severken sevgilim, canım, şekerim falan diyolar. evlencem ben senle vs. cümleler kuruyorlar.
1999dan sonrasını okumadım kardeş. hayırlı forumlar.
Ayni yastayim olabilr ama fizigine bakmam lazim.
yaşıtım kızdır. sarışınsa hemen eve davet ederim.
gozlerinde yada kafasinda problem oldugunu dusunur polisi ve ambulansi ararim.
Millenium baby olmaktan son anda yırtmış anlattığı hikayelere bak.
yaş önemli değil sonunda biri bana aşık oldu diye sevinirdim.
sübyancıdır. çünkü 21 yaşındayım aşkdlsadjklşsa
ilginç durumdur.

bugün yine delirdik bu kızla...... çok güzel vakit geçirdik sonumuz nolcak lan acaba. konuşma fırsatımız oldu kendisi ateistmiş benim gibi.
normaldir ama karşılık alamayacağı için üzülecek kadındır, çünkü evliyim.
insanı mutlu eder.
yasitlarinin soyumu kurudu sorusunun merakla beklenen cevabi.
Torunum olacak yaştasın bre gafil denilir ve susulur.

Şaka şaka, abla bize de bir bak ya.

Kim bu kadın allah aşkına?
26 yaşındakiler ne ara kadın oldu ya dedirtir, akranlarımız yaşlanmış milf kategorisine girmiş vallahi.
demek ki bu sözlük ergen dolu , dedirten bir başlık.
Gideri varsa evli değilse neden olmasın.