bugün

kalkmıyordur.
(bkz: aa bu benim lan)

alamayan, kızlara verdiremeyen* erkektir. 9 senem var aslında lan. ama olsun, değişmez yani.
teoman ın oturduğu bar taburesinin karşısında duran barmenin "çok kadın hiç kadındır olm. yalnızlıktır sonu" öğüdünü kulağına küpe etmeyen adamdır.

buraya bi hikaye de yazıcaktım... böyle bahçe vardı.. gül vardı.. bahçeye dalan adam hiç birini beğenmiyodu sonunda kuru götlü bi güle kalıyodu.. bahçenin sahibi pis pis sırıtıyodu falan. ama toparlayamadım şimdi.
bakirliğini bozmak için 26 yaşını beklemek istemiş olabilir.
Hapşururken meni fırlatması muhtemeldir. 2 metre yakınına yaklaşmayınız.
en mantıklı işi yapmış erkektir. 10 dakikalık bir zevk için cehennemi tercih etmemiştir.

not: hadi geciktirici ile 20 dk olsun. bunu dert edinenlerde el siki ile gerdeğe girmeye hevesli kişiler olsa gerek. sizene amk elalemin ne yaptığından.
seçimdir. genelevde 30 tl si olan herkes bakirlikten çıkabilir isterse.
(bkz: bir fincan ile çay hikayesi)
ya aşırı yobazdır, ya aşırı dincidir, ya aile baskısı vardır üzerinde, ya da gizli gaydir; farkında değildir. hoştur. boştur.
ahahah editeyşın: aldığı eksilere bakılırsa bu bebelerden çok fena var sözlükte.
(bkz: jacob)
o işin içinde başka bişe vardır.ya ibnedir yada kuşta problem vardır kusura bakmasın bunu okuyup 26 yaşının üzerinde olupta hala ben bakirim diyen bi abimiz varsa sözüm meclisten dışarı bilader.
büyük insandır. zira hayvani duygularını bastırabilmiş yüksek görüşlü saygıdeğer abidir.***
26 yaşında çiçeklerle karşılanması gereken adamdır... yalnız bunun sonuçları ne olur bilinmez.