bugün

Biz gidelim de liseliler mi kalsın lan.
Asil siz veletler siktiriniz gidiniz.
Gidin derslerinize çalışın.
senden daha renkli ve eğlenceli bir sosyal hayatım olduğundan emin olarak sadece insanları yaftaladığın ve önyargılı davrandığın için aynı siktiri sana çekiyorum.
10-c sınıfından abuzere okuduğu şiir için teşekkür ediyoruz ve yerine uğurluyoruz. Şimdi 9-d sınıfından pelinsuyu yaşasın Cumhuriyet adlı şiirini okuması için kürsüye davet ediyorum.
siz okulunuzu bitirin oyununuzu oynayın yazarlığa sözlüğe daha çok vakit var , bunları sizin yazdıklarınızı küfür etmenizi herkes görüyor , güzel örnekler olsanız daha iyi olmaz mı. ben bir işverenim mesela
ben gitmem abim başkalarına sor sen.
Üniversite mezunu olduktan sonra bir bireyin ciddi ciddi böyle platformlarda harcayacak zaman bulmasına hayret etmiyor değilim, fakat isteyen istediğini yapar elbette.
lan oğlum gidelim tamam ama gider ödevlerinizi yapmazsınız, anneniz bilgisayarınızı, cep telefonunuzu elinizden alır, kimseler giremez sözlüğe daha üniversiteye hazırlanacaksınız ilerde nereye gireceksiniz sözlüğe !
ders çalışın ders ders, koş bak bakalım ben dışarda mıyım.
tamam terk edelim sözlüğü. e sizde saat 9 da süt içip yatıyosunuz. bu zall ne yiyecek o zaman?
mastürbasyondan ibaret bir söylemdir, biz burda 25 yaşımızda fink atarken ergenler gelmesin lan dedik mi ?
not:32'yim
21,22 yaşımdan beri yazıyorum afedersin de sana mı soracağım.
(bkz: tamam)
insanı zorla farklı yollara sevk etmeye çalışan yazarların beyanıdır.

(bkz: 30 yaşından küçük yazarları sucuk yapmak)
görsel