bugün

istanbul tozkoparan'da (güngören) yaşanmış korkunç olay. bu orospu çocuklarını ülkemizden kazıya kazıya def etmek zorundayız! memleketin göbeğinde iki vatandaşımız bıçaklanıyor aloooo!

haber:

https://twitter.com/aykir.../1419401042505216003?s=19
direne direne kazanacağız, bu orospu çocuklarının alayını çıktıkları lağım çukuruna postalayacağız.
yeter bunca gaflet aymazlık, türk uyuma.
türk uyuma, soydaşına sahip çık! tozkoparan'a yakın vatandaşlar lütfen oraya gitsinler.

video:

https://twitter.com/Ahmet...tatus/1419411595155869702
Erdoğan gidecek mülteci bitecek, işte o kadar! Bu gibi arapperest Cumhurbaşkanı da gelmez bu ülkenin başına hiç merak etmeyin.
Tozkoparanlı vatandaşlar #tozkoparandazulümvar diye hashtag açmışlar. Bu iş Twitter'da olmayacak. Türk milleti sokağa inerse o orospu çocuklarını analarının amına geri sokar.

Yeter lan! Biz korkak bir millet değiliz!
istanbulda bu yabancı olayı her şeyden bağımsız olarak söylüyorum çığrığından çıktı. Sokakta gördüğünüz 10 kişiden abartısız söylüyorum 7-8 tanesi suri, ırak, libya, afgan, çekik ve siyahi. Ve bunların hiçbiri görüntü olarak insana huzur vermiyor. Bizden olmadıkları ve asla gelecekte hiçbir ortak kültürde ve fikirde birlik sağlayamayacağımız insanlar. Kendileri ve onları bu ülkeye alan ve kalmalarına izin verenler farkında mı bilmiyorum ama onlarla bu ülkede bir geleceğimiz yok.

Polis bugün gbt yapıp hepsini sınır dışı etmeye kalksa mininum 3 sene sürer buradan gitmeleri o kadar fazlalar.
Aga ilginç bir şey fark ettim ha. Bu afganlar ve Suriyeliler çok salak galiba çünkü tam en tartışmalı olduğu zamanlarda bir vukuat çıkartıyorlar. Ne zaman Suriyeliler gitsin konusu çıksa bir Suriyeli bir türkü ne zaman afganlar gitsin konusu olsa ardından bir Afgan bir türkü bıçaklıyor.

Hatta bu Afgan göçü olayları çıkmadan bir süre önce de Afgan çeteye baskın haberi vardı TV de. Bilemiyorum bu durum beni çok enterese etti.

Edit: acaba afganlar ne zaman suriyelilerin kahvesini tarıyacak.
Biz bu kadar aciz miyiz lan? Bunları niye sikip ülkeden atmıyoruz? Lanet olsun lanet!

Tozkoparan'a yakın olan arkadaşlar Allah rızası için oraya gidip en azından neler olduğunu öğrenin.

Türk milleti kendi ülkesini kimse bırakmayacak! Yeter artık yeter!
Biz şurada emek iş hak hukuk desek etrafımıza yüzlerce hilal bıyıklı toplanır.

Ama elin afganı surisi daşşağını sallaya sallaya olay çıkarır.
ortalık karışmış, ben de saf gibi jüpiter başlığına uzun uzun entari giriyom. uzay çogzel siz de gelsenize.

mk tarla fareleri, analarınkini görürler yakında. tabii tayyip ve selo izin verirse.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.