bugün

tucimania, karpuzkabugu ile napsak napsak diye dusundugumuz bi zaman 26 subatta arap sukru de dibine vuralım anasını satayım dediğimiz zirve. herkese açık. surpriz konuklar da olacak. ozellikle 1. nesil den cokca insanın olacagını şimdiden duyurayım. herkesi bekliyoruz.

zorunlu edit: arkadaşlar biz sadece eskiyen dostlarla değil, tamamen bir sentez içersinde gelebilecek herkesi bekliyoruz. guzel bir gece fasıllarla, içkilerle falan filan...
şuan için fısıltı kadrosu:

yasak merve
karga
tucimania
karpuzkabugu
mulayim
rockonbaby

cok fena olaca cok...
eskiye rağbet olsa bit pazarına nur yağardı zirvesi olması muhtemel zirvedir.
yazmayan yazarı kim n'apsın?
bakınız bizler eski nicklerimizi toprağa gömsek de yazıyor, çiziyor, yeni yazarlarla organize edilen zirvelerde buluşuyoruz...
sanırım bazıları kendisini efsane zannediyor ama zirve dedin mi benim aklıma ilk gelen kişi çokacayipşey kişisidir. bence bir yardım isteyin derim...
foruma cevirmeden cevap vermem gerekirse dostum, gelmek isteyen buyurur gelir zirveye. gelmek istemeyen de gelmez bu kadar. rağbet ve nur paradoksuna hiç gerek yok. herhangi bir efsaneleştirme durumu da yok ortada. 2006 senesinden sonra biz zirvelerde fink atarken suan burda yazar olmayan arkadasların zirve duzenlemesi de uludagsozluk acısından cok hos bi davranıs. buyur gel seni de bekleriz dediğimiz sadece hoş bi zirve.
istanbul'da olursa muhakkak katılmaya çalışacağım zirve.
liseliler gelebiliyor mu acaba ? katılırsam katıldığım ilk zirvem olacak da ne içkisi panpa meyvesuyu yok mu*
gerçekleşip gerçekleşmeyeceği henüz kesinleşmemiş zirve. *
tucimania ile beşiktaşın son 3 maçında toplamda 12 - yazıyla oniki - gol yemesiyle iptal etmek zorunda kaldığımız zirve. moraller bozuk, zaten istediğimiz katılımı da sağlayamadığımız için başka zirvelere umarım. hastalık dısında da verilen sözleri yerine getirmeyen dostlara da selam eden hüsran zirvesidir ayrıca.