1. 1.
    saat 19:00'da oynanacak olan süper lig 2018/19 sezonu 19. hafta maçı.
    2 -1 ... neflodi
  2. 2.
    Aslanların ikinci önemli maçı alan 'ın 11 başlayacağı ilk maçta olabilir.
    ... cimbomlu34
  3. 3.
    Sezonun en önemli maçı.
    Ligin ilk yarısı biterken şu maça forvetsiz çıkacağız dese birileri kamera şakası mı nereye el sallıyoruz derdim. Sağolsun yönetim taraftarın ayarlarıyla oynadı resmen. Maç başlığına saat 2 olmuş entry girilmemiş üstelik imparator'un 10 maçlık cezasının bittiği önemli bir deplasman maçında.

Başta Fatih hocamın sonra da sahadaki 11 futbolumuzun allah yardımcısı olsun. umarım kazanıp başakşehir'i şampiyonluk havasına iyiden iyiye sokmayız tek dileğim bu.

Haydi cimbom yüzümüzü güldür yine.

26 ocak 2019 göztepe galatasaray maçı
    10 -4 ... one last chance
  4. 4.
    sarı kırmızılılar kazanacaktır. sen yaparsın göztepe.
    2 -5 ... tacettin limoncuoglu
  5. 5.
    Göztepemizin kazanmasını istediğim karşılaşmadır. Uzun zamandır kaybediyoruz umarım geri dönüşün başlangıcı olur.
    1 -1 ... insan beser sasar
  6. 6.
    fatih terim'in saha kenarında olacağı maçtır, maç öncesi ve sonrası yönetimin beceriksizliği üzerine açıklamaları merak edilmektedir.

Ben spor muhabiri olsaydım kendisine, acaba Abdürrahim hükümet casusu olabilir mi, sanki Başakşehir şampiyon olsun diye beceriksiz hareketler yapıyorlar diye sorardım tabii sonra işten atarlardı...
    2 ... existenz
  7. 7.
    Tehlikeli maç.
    ... flat head
  8. 8.
    Forvetsiz olduğumuzdan beklentimi düşük tuttuğum maçtır.
    ... vedat minor combo
  9. 9.
    galatasaray kazanır. kaybederlerse ve başak bu hafta 3puan alırsa herkes itaat etsin başağa.
    -1 ... derin futbol izleyen adam
  10. 10.
    Galatasaray'ın küsküyü yiyeceği maçtır.

Not; aslanlar gibi uefa kupamız var.
    2 -6 ... hubel