1. 1.
    Euroleague'deki temsilcimiz Fenerbahçe'nin 2018 yılında gerçekleştirdiği final four yürüyüşünün ispanya ayağındaki 2., top 8 turundaki 4. maçıdır.

Fenerbahçe'nin 3. maça göre çok daha iyi savunma yapması ve karar anlarında bir nebze daha sakin kalması gerekmektedir.
    2 -1 ... eraslan5
  2. 2.
    Hadi fenerbahcem vur su ispanyol eniklerine.
    6 -1 ... ruut altmis alti
  3. 3.
    Fenerbahçemizin final four'a kalacağı maç. Raad olun. istanbul'a taşınmaz bu seri.
    5 -1 ... aslolan fenerbahce dir
  4. 4.
    Evi, arabayı satıp 1.95 orandan fenerbahçe'ye oynadım umarım kazanır.
    3 ... bedreddin
  5. 5.
    Tahminime göre Son 2 dakika en olmadı son topta alırız ya da veririz.

Fakat kaybedersek istanbul u baskonia a dar ederiz sıkıntı yok.
    2 -1 ... we did it
  6. 6.
    Guduric efsane bir ilk çeyrek çıkardı, hiç beklemiyordum helal. ilk çeyreği 19-25 önde kapattık.
    2 ... aslolan fenerbahce dir
  7. 7.
    Guduric ne yapıyorsun amk. Adam bogdanovic modunu açmış. 22-30 olan maç. Baskonia mola aldı.
    3 -1 ... aslolan fenerbahce dir
  8. 8.
    Bir tane ispanyol kezbanın bizim maç anlatıcıların hemen orada kafamızı siktiği maç. iki maçtır konuşuyor amk karısı ya. Evet.
    1 ... oytunkaran
  9. 9.
    32-48 ile 16 sayı farkla ilk yarıyı önde kapattığımız maç. Demiştim istanbul'a kalmaz diye.
    4 ... aslolan fenerbahce dir
  10. 10.
    bu akşam olympiakos önünde kazanan zalgiris de final four yarı finalindeki rakibimiz olmuştur. tabii öncelikle, üçüncü çeyrekte baskonia'ya reaksiyon fırsatı vermememiz gerekiyor. yaşlı kurt huertas'ın dış şutlarını durdurursak bu iş tamam.
    2 ... 12 14 21 1