bugün

manchester united'in galibiyet amacıyla çıkıp, şampiyonluğunu ilan edeceği maç olacaktır. lakin chelsea o tarihe kadar puan kaybı yaşarsa maç ehemmiyetini çoktan yitirmiş olacaktır.

(bkz: red devils)
fox tv'nin naklen yayınlayacağı maç.

maçtan hemen önce yine bez bebek var. mazallah gaza gelip 2 bölüm arka arkaya falan verirlerse edeceğim küfürleri hesap edemiyorum. *

http://www.fox.com.tr/yayin_akisi
sonucunun ligin kızışmasına ya da kopup gitmesine sebebiyet verecek maç.
galatasaray-fenerbahçe derbisiyle aynı haftaya gelen şampiyonluk düğümü maçıdır.
beraberliğin sivas united'a yarayacağı maçtır.
fox tv'den canlı olarak yayınlanan maç. biz bez bebek falan yayınlanır diye bekliyorduk ama neyse...
cristiano ronaldo'nun yedek beklediği maç. başlarda chelsea atak bir görünüm içinde man utd kontraataklarla gol arıyor. drogba da top sektirirken arada vidic'in kafayı da sektirdi sağlık ekipleri getirdikleri kayıkla olaya müdahale ediyorlar.
45. dakikada ballack ın golüyle chelsea nin 1-0 öne geçtiği maç.
ballack ın gölünden sonra çıkarılan formada "pat lampard r. i. p." yazar bugs bunny çizgi filmlerini izleyenler bile bunun mezar taşı yazısı olduğunu bilir. minik bir jesttir. ama fox tv nin spiker i ingilizce bilmediği gibi bugs bunny den de haberi olmadığını gösterip "lampard ın formasını gösteriyor chelsealiler" demiştir. pü allah seni nasıl biliyosa öyle yapsın.
ilk yarısında chelsea'nin çatır çatır top oynadığı maç.
louis nani'nin berbat oynadığı maçtır . ikinci yarı yerini ronaldo'ya bırakacağı aşikardır.
fox tv spikerinin anlatımıyla katlettigi maçtır.
bülent uygun'un sayesinde maçı kısık sesle seyrettiğim maç.
(bkz: fox tv spikerleri).
rooney nin golüyle 1-1 olan karşılaşma.
beraberliği wayne rooney değil de ryan giggs getirmiş ben bugün bunu gördüm. spiker aynen şöyle demiştir "beraberliği getiren ryan giggs çıkıyor yerine ronaldo giriyor". vay vay vay.

edit: zaten giggs değil rooney çıkmıştı.
drogba'nın frikiği ballack'a bırakmayıp çocuk gibi inatlaştığı maçtır.
chelsea li futbolcuların birbirine girdiği karşılaşmadır. kanımca ballack çok çirkef bir futbolcudur.
an itibariyle ballack' ın drogba'ya küstüğü! maç.
biz mahallede oynarken faul olurdu, biri derdi ben kullanim öteki derdi ben kullanim, bu biraz böyle giderdi sonra biri "al lan al hayret bisi yaa" digeri de pesinden "amma agladin gel at be" derdi ikisi de topu birakir, baskasi kullanirdi atisi.

bu macta ise ballack ve drogba bi faulu kullanmak icin resmen aglamislardir, drogba cocuklarin yaptigi büyüklügü bile yapamamistir. cocuktan beter lan bu simarik futbolcular.
penaltı olan karşılaşma. penaltı oldu spiker ilginç bi an diyor ne olduğunu söylemiyor.
spikerin chelsea taraftarı olduğunu anladığımız maçtır.
manchester united' ın hakemlerle arasının kötü olduğu nadir maçlardan birisidir...
ballack ın golünü sanki bir türk takımı şampiyonlar ligi şampiyonu olmuş gibi anlatan ve sevinen gerzek bir spiker tarafından anlatılan karşılaşma.
penaltıyı atan ballack' la drogba arasındaki duygu dolu anlara şahit olduk...
ayrıca spikere de ne oluyosa golden sonra uzun bir ''gooooooooğğğğlllll'' çekti hemen ardından ''mihkaayeeellll ballllaaaackkk'' diye böğürdü adeta...
maç iki takıma yakışır şekilde heyecanlı ve gerilimli devam ediyor...
87. dakikada penaltıdan ballack'ın attığı golle chealsea'nin 2-1 öne geçtiği kaşılaşma.