bugün

iki 2.lig b takımının 2.lig a klasmanına yükselmek için oynayacakları final maçı. bursa atatürk stadındaki maçı cem deda yönetecek. adana takımının maçı kazanması durumunda adana ili daha önce yaşamadığı bir gün yaşayabilir. senelerdir başarıya aç adana halkı formalararla bayraklarla bu maçı beklemekte iki takımada başarılar.
demirsporumuzun kazanacağı maç.
giresunspor'un gol bulduğu futbol karşılaşmasıdır. durum 0-1.
edit : demirspor'u ev sahibi kisvesiyle yazıyorum çünkü bursalılarda yanımızda.*
adana demirspor'un 24. dakikada attığı golle ilk yarı 1-1 bitmiştir.

ilk 45 dakika sonunda giresunspor'un 1-0 dan sonra net pozisyonlar bulduğu ancak durum 1-1'e gelince dengelenen bir maçtır.

favori yükselme grubunda 2.liği averajla kaybedip play-offlarda finale yükselmiş adana ds. ancak giresun'un eski günlere dönme arzusu da bir giresunlu olarak beni bu maçta galip gelmememiz konusunda ümitlendiriyor.

not: maçı http://www.kanal-a.com.tr/ radyo veriyor

edit: 2. yarının başlangıcında giresunspor üst üste 2 gol bulup durumu 3-1 e getirmiştir.
oley oley yaşasın gire(a)sunspor dedirten maç. *
giresunspor rakibi adana demirspor'u 5-1lik skorla dağıtmış ve lig a'ya yükselen 3. takım olmayı başarmıştır.

böylelikle giresunspor bolusporla beraber geldiği lig b'ye yine bolusporla beraber lig a'ya yükselmeyi başarmıştır.
demirsporun battığı maç. (bkz: battı balık yan gider)
giresun'ı bayram yerine çeviren maçtır. hem fenerbahçeli hem de giresunsporlu olan şahsımın şu sınav günlerinde oldukça sevinmesine sebebiyet veren durumdur.
(bkz: çifte kavrulmuş)
marmaralı çotanaklar grubu adına başından sonuna hiç susmayarak izlediğim ve sonucunda bana ve staddaki 15.000 giresunluya ortalığı bayram yerine çevirmesine neden olan veaynı zamanda iddaa'da paraya vurmama neden olan maç.*
güncel Önemli Başlıklar