1. 1.
  26 mayıs 2018 tarihinde ukrayna'nın başkenti kiev'de, olimpiyat stadında oynanacak final mücadelesi. Bu stadda olabilmek için kıyasıya mücadele edecek avrupa'nın önde gelen takımları. Ulaşılması çok güç, neredeyse imkansız olan başarıya imza atarak 12 kez bu kupayı kazanan real madrid kupanın en önemli favorisi. Bunun yanında bayern münih, psg ve kimsenin şu anda kolay-kolay favori göstermeyeceği manchester united da kişisel favorilerim arasında. Ne dersiniz, kupa yeni bir şampiyon çıkarabilir mi kiev'de. Yoksa kupa yine daha önce bu sevinci tatmış takımlardan birine mi gider...
  1 ... alberto
 2. 2.
  mevcut durumlara bakılırsa taraflardan bir tanesinin gene real madrid olacağı final maçıdır. rakibi de artık kim olursa.
  6 ... mel mel bakan gibson
 3. 3.
  Real Madrid'in 3. Kez üst üste şampiyon olacağı finaldir.

  87. Dakikada real öndeyken ronaldo'nun ayağı kırılacak ve büyük bir dram yaşanacak.
  4 ... forzaslan
 4. 4.
  yine juventus,real madrid,atletico Madrid,bayern 4lusunden 2 si olur...
  ... diablo1987
 5. 5.
  Taraflardan birinin real madrid yada barcelona olacağı ama ikisinin birden oynamayacağı finaldır. Alt fava bekle. 2. Takım geçen sene finali kıl payı kaçıran monaco, final oynayan ama kupayı kazanamayan ve emin adımlarla ilerleyen juventus belki de hiç umulmadık bir takım bekleyip göreceğiz.
  5 ... cok uzaklarda kalan mutluluk
 6. 6.
  Daha aylar vardır. Kim öle kim kala.
  1 ... meyyus
 7. 7.
  galatassiktirahahah

  peki peki..

  muhtemelen bayern münih olacaktır.
  -1 ... ninabennett
 8. 8.
  Barcelona chelsea finalinin sonucunda messi'nin yıldızlaşıp kupayı barcelona'ya getireceği maç olacaktır.
  ... one last chance
 9. 9.
  oo hayırlı forumlar .
  ... gothicroyal
 10. 10.
  eğer psg ile manchester city erken turlarda birbirleri ile eşleşmezlerse aha şuraya yazıyorum finalin adı psg - m.city adamlar futbolun kapitalizmi. her maç 5-0 6-0 deşip geçiyorlar. şl de 4 de 4 gidiyor namussuzlar.
  ... amuniyimgardas