1. 1.
  26 mayıs 2018 tarihinde ukrayna'nın başkenti kiev'de, olimpiyat stadında oynanacak final mücadelesi. Bu stadda olabilmek için kıyasıya mücadele edecek avrupa'nın önde gelen takımları. Ulaşılması çok güç, neredeyse imkansız olan başarıya imza atarak 12 kez bu kupayı kazanan real madrid kupanın en önemli favorisi. Bunun yanında bayern münih, psg ve kimsenin şu anda kolay-kolay favori göstermeyeceği manchester united da kişisel favorilerim arasında. Ne dersiniz, kupa yeni bir şampiyon çıkarabilir mi kiev'de. Yoksa kupa yine daha önce bu sevinci tatmış takımlardan birine mi gider...
  1 ... alberto
 2. 2.
  mevcut durumlara bakılırsa taraflardan bir tanesinin gene real madrid olacağı final maçıdır. rakibi de artık kim olursa.
  6 ... mel mel bakan gibson
 3. 3.
  yine juventus,real madrid,atletico Madrid,bayern 4lusunden 2 si olur...
  ... diablo1987
 4. 4.
  Taraflardan birinin real madrid yada barcelona olacağı ama ikisinin birden oynamayacağı finaldır. Alt fava bekle. 2. Takım geçen sene finali kıl payı kaçıran monaco, final oynayan ama kupayı kazanamayan ve emin adımlarla ilerleyen juventus belki de hiç umulmadık bir takım bekleyip göreceğiz.
  5 ... cok uzaklarda kalan mutluluk
 5. 5.
  galatassiktirahahah

  peki peki..

  muhtemelen bayern münih olacaktır.
  -1 ... ninabennett
 6. 6.
  oo hayırlı forumlar .
  ... gothicroyal
 7. 7.
  eğer psg ile manchester city erken turlarda birbirleri ile eşleşmezlerse aha şuraya yazıyorum finalin adı psg - m.city adamlar futbolun kapitalizmi. her maç 5-0 6-0 deşip geçiyorlar. şl de 4 de 4 gidiyor namussuzlar.
  ... amuniyimgardas
 8. 8.
  çok üzgünüm ama büyük ihtimalle olympiakos taraflardan biri olamayacaktır.

  zito!
  1 ... tacettin limoncuoglu
 9. 9.
  iftardan yaklaşık 1 saat sonra, başlangıçta dua lipa konseri, bir tarafta ronaldo bir tarafta salah; bir erkeğin başına gelebilecek en güzel final.
  6 ... le seigneur des tenebres
 10. 10.
  Bi şampiyonlar ligi finalini staddan izlemeden ölürsem gözüm açık gider.

  En yakın zamanda izlemek dileğiyle...
  3 ... neflodi