bugün

fenerbaçe'de alex de souza'nın, trabzonspor'da ise çağdaş atan, musa büyük ve hasan üçüncü'nün sarı kart cezalısı oldukları maç.
trabzonspor un çıkışa geçmek zorunda oldugu için galibiyete yada beraberliğe yakın oldugunu düşündügüm karşılaşma.
Futbol yönünden pek göz dolduracak bir maç olamıycaksada, yapılan hakem hataları ile oyunun gidişatının nasıl değiştiğini bir kez daha izleyeceğimiz türkcell süper lig maçı
Fenerbahçe Kulübü Başkanvekili Nihat Özdemir in bu maça atanan hakem Bülent Demirlek'in kasıtlı olduğunu ileri sürerek galatasaray maçına eksik çıkmak istemiyoruz diye gereksiz bir açıklama yaparak hem trabzon hem de şimdiden galatasaray maçını polemik konusu yapmış hakemlerle oynamaya başlamıştır.
trabzonspor' un artık kazanması gerektiği karşılaşmadır. onca seneden sonra artık trabzon'da yenilmelidir fenerbahçe, yoksa düşme hattının içine girilmesi olasıdır.
trabzonspor'un ligteki kötü gidişine bülent demirlek'in son vereceği karşılaşmadır.
en kötü sezonlarından birinde olmasına karşın trabzonspor'un bu maça özel taraftar desteği ve "fener motivasyonu" ile en azından kaybetmeyeceği maç.
trabzonspor' da çağdaş, hasan üçüncü, musa büyük' ün kart cezaları, yattara, ömer rıza, celalettin' in sakatlıkları, fenerbahçe' de alex' in kart cezası, rüştü' nün sakatlığı sebebiyle forma giyemeyeceği maçtır. trabzonspor' da ersen martin, fenerbahçe' de tümer' in sakatlıkları oynamalarında belirsizlik yaratmıştır, bu futbolcuların forma giyip giyemeyeceği maç saatinde belli olacaktır.
edit: fatih akyel kadrodışı olduğundan oynayamayacaktır.
fener alır bu macı o kadar! belki biraz zorlanır ama üstesinden gelir.kezman dan da gol bekliyorum bu macta..
fenerbahçenin kazanmak isteyeceği,trabzonun son kozunu oynayacağı, beşiktaş ve galatasarayın; fenerbahçenin puan kaybetmesini bekleyeceği maçtır. ne maçmış bee..
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.