1. 1.
    5'20 ye kadar gerilemiş olup, yıl sonuna kadar 4'50 yi test edecek olan kurdur.
    adettendir, kemalistleri üzmüştür.
    Dolar sene sonunda 10 tl olacak sözüne inanıp 7 liradan dolar alan (bkz: bir kemalist ağlıyor gözleri yaşlı)
    3 -20 ... zall bana hep abi der
  2. 2.
    oh oh tam beklediğim gibi

5 e gelsin de alıma geçeceğim.

düş düş düş.
    7 -2 ... timur cengiz hulagu
  3. 3.
    kemalistleri üzmüştür.
    2 -3 ... zall bana hep abi der
  4. 4.
    kemalistler çok üzgün

hele 5 e düşse

ne kadar da çok üzüleceğim.

hadi la üz bizi.
    4 ... timur cengiz hulagu
  5. 5.
    Offff dolar düşüyor off çok üzülüyorum şuan , biraz daha düşsede biraz daha üzülsek.
    3 -1 ... glapnak
  6. 6.
    komolostloro ozmos kordor. neden üzülüyor bu kemalistler ? ulan o kadar koyun psikolojisine girmiş ki bu organizmalar dolar 3,5 - 4 lira iken bir anda 7 liraya fırladığı zamanlarda milyon milyon dolar alım satımları yapan badem bıyıklı tipleri hiç görmüyorlar. komolostlor ozgon ama sizin bademler pek bir şen. şimdi 4.5 liraya düşsün gene stoklasınlar milyon milyon gene bir rahip mahip olayı patlatıp gene 7 liradan bozdururlar dolarları. size de öşşek gibi goy goy yapması düşer.
    6 -3 ... mel mel bakan gibson
  7. 7.
    Üzülmeyen şakirttir.
    -1 ... bearshare
  8. 8.
    yahu anlatamıyoruz herhalde biz uzulmeye razıyız razı olmasına da siz neden doların dusmesine seviniyorsunuz? hani dolardan size neydi? hani dolsa ne olur dolmasa ne olurdu? dovizi dıs gucler yukseltiyor diyordunuz ya hani e oyleyse dıs gucler indiriyordur o zaman dogru mu?
    6 -1 ... abaninaltindakisopa
  9. 9.
    Kemalistleri sinir küpü yapan kurdur. Artsın da devlet batsın diye bekliyorlar çünkü.
    2 -2 ... 1 station insani
  10. 10.
    Berat albayrak fan kulübü çıkmış gene ortaya.

Tamam oğlum, ekonomiyi sizin önlemleriniz kurtardı, tamam inandık.
    3 -1 ... ortamlarin suratsizi