bugün

An itibariyle yapılan basın açıklamasıdır.

Ben böyle bir şey görmedim arkadaş. Utanmasa milletin bize verdiği cumhurbaşkanlığı görevini layığıyla yerine getireceğiz diyecek.

Muharrem ince'yi de gömmeye başlamıştır inceden.
"Muharrem ince Erdoğan'ı tebrik ederim dedi. siz ne diyorsunuz?" sorusuna
"demokrasiye inanmayan insanı tebrik etmem. Diktatör olan bir insan tebrik edilmez." demiştir.

Halk sevmiyor seni ulan in artık oradan.

Edit 1: Allah'ım deliriyorum. Şimdi kendimi ortadan ikiye böleceğim. Bu adam nasıl bir adam. Tek kaybeden ak partidir diyor. Topal ördek diyor. Şaka mı lan bu nndjxksk

Edit 2: ciddi manada hak verdim. Bu adam cidden muharrem ince'yi elemek için yaptı bu işi. "kendi ifadesiyle düşük oy almıştır. Daha yüksek bekleniyordu." dedi. Bitirmeye çalışıyor. #YedirmeyizUlan

Edit 3: yıllar önce bahçeli gitmeden MHP ve MHP yanında olan herhangi birisine oy verirsem namerdim demiştim. Şimdi aşk ile bir kez daha söylüyorum. Kemal kılıçdaroğlu gitmeden CHP ve CHP destekli herhangi bir kişiye oy verirse namerdim.

Edit 4: koltuk sevdası olanın bu partide işi yoktur dedi. Lan xnjxksksksk. Ne? Noluyor. Nolur biri beni ortadan ikiye yarsın.

Edit 5: Arkadaşlar sinirlerim hala bozuk. Bı adam gitmeyecek. Koltuk sevdalısı değil koltuğun kendisi olmuş artık bu herif.

Basiretsizlik, yenilgi, beceriksizlik, anti demokratlık, kör gözlülük olduğunu göstermiştir karakterinde. Yazık.
biz kemale proje adamı derken chpliler bize küfrediyordu.
haha istifa söylentisine kudurdu. muharrem bey beklentinin altında oy aldı, bu parti de koltuk sevdalılarinın yeri yok dedi.
inşallah CHP nin başından ayrılmaz bu adam.hahahahah.
koltuk sevdalısı olanların bu partide işi yoktur dedi. evet, bunu söyledi. çok komik bir adam değil mi bu bay kemal ya?
Bunamış zahir yaşına verin çokta kale almayın.
kk geleceğin bahçeli si olma yolunda ilerliyor.
koltuk sevdalılarının partimizde işi yoktur dedi. Kımıldaroğlu bunu kendisi dedi. hehehe.
olağanüstü kurulla gidecektir.
bir taraftan mevlana dan örnek verip diğer taraftan kin, öfke, nefret, kabalık, ayılık, hoşgörüsüzlük.
işte kılıçdaroğlu bu... her şey gibi mevlana nın özünü de anlamamış.

bu adam cumhurbaşkanı adayı olsaydı kesinlikle oy vermezdim, m.ince olunca oy verdik.

son bir not.
kılıçdaroğlu erdoğanla savaşırken kendisinin asıl muhatabının halk olduğunu unutuyor...
siyah türklerin nasıl iktidar olduklarını ve hala iktidar kaldıklarını bilseydi öfke duymaz, af dilerdi..

http://t24.com.tr/yazarla...di-turkiye-kaybetti,19988
CHP’yi bitirmeye yemin etmiş tip. Koltuk sevdalısının işi olmadığı partide ilk seni şutlamaları lazım. Fenerbahçe başkanlık seçimlerine sahip çıkıldığı kadar partiye sahip çıkılsa bir dakika duramaz o koltukta. Evet.
Kılıçdaroğlu bu ülkede tek başına o yaşında adalet yürüyüşüne soyunmuş ve aslanlar gibi gerçekleştirmiş insandır. Hem ince hem Kılıçdaroğlu değerlidir. Kusura bakmayın da oturduğunuz yerden adamı gömmek böyle kolay olmamalı.
muharrem ince'nin adını bile anmaktan kaçınan, koltuk sevdalısı vasıfsız birine ait açıklamalardır. chp'nin son 40 yıl içerisinde en yüksek oyunu almış adayına karşı küçücük de olsa "tebrik" temalı bir açıklama veyahut mesaj yakışırdı, bu gerekliydi. gerçi, kk'nin ne denli bencil ve narsist olduğunu bildiğim için, bu nezaketi ve erdemi göstermesini beklemek benim için düpedüz aptallık olur.

esas takıldığım husus şu; "koltuk sevdası olanların bu partide yeri yoktur" deyip de, girdiği tüm seçimleri kaybeden birinin hala o koltuktan kopamamasının altındaki sebep nedir? bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu sayın kk? sayenizde, ata'mızdan bize yadigar bu partinin tüm ideolojik temelleri yıkıldı. erdoğan'dan ne kadar nefret ediyorsam, bilmenizi isterim ki, sizden de o kadar nefret ediyorum. tam bir hayal kırıklığısınız..
güncel Önemli Başlıklar