1. 1.
  vatandaşın vergileriyle zengin edilen rizeli yandaş müteahhitlerin değil, bizzat halkın lideri olan sayın muharrem ince'nin türkiye cumhuriyeti 1. başkanı olması sebebiyle tayyip erdoğan'ın iktidardan gidiyor olmasıdır.

  365 gün 24 saat 40 yandaş televizyon kanalıyla ağır propagandaya ve bilinçli cehalete terkedilmiş kitlesinin oyları da onu kurtaramayacak bu sefer.
  17 -14 ... alkolik oldum
 2. 2.
  Gitse bile bir şey değişmeyecektir.
  3 -12 ... selia
 3. 3.
  dua etmesini bilmem ama öğrendim bu adam sayesinde. kellesi de tez zamanda vurulur hayırlısı ile.
  -4 ... skip 61 kenara
 4. 4.
  gece üzeri açık yatan yazarın görmüş olduğu rüya. Ne sanıyorsunuz? Muharrem ince başkan olsa, kendi yakınındaki iş adamları dururken başkalarına mı ihaleler verecek? Ne tayyip, ne ince.. hiçbiri halktan falan değil, en azından o koltuğa geldikten sonra. kendimizi kandırmayalım beyler. bunlar aynı şeyin laciverti.
  4 -4 ... hodri meydan 89
 5. 5.
  yarın 25 gün olacaktır.

  dün de 27 gündü.
  3 -3 ... lazkartal
 6. 6.
  hayalleriniz bile ikinci tur üzerine nereye gidiyor acaba pek sayın yazarlar?
  2 -2 ... masklavi
 7. 7.
  26 gün sonra tayyip in gidiyor olması
  3 -1 ... lcs2
 8. 8.
  ramazan günü muhtemelen içki içen kemalist zihniyetin götünden uydurduğu düşünce şeklidir. evet...
  3 -2 ... cihaner
 9. 9.
  birisi bana, tayyip beyin 2014’teki ekmelleddin bey ile olan yarışının, bugünkü yarıştan farkını söylesin ben de inanayım gideceğine. neye dayanarak bunu söylüyorsunuz bir anlasam? referandumda evet veren %51,4 ün içinden %2,5 niçin tayyip beye oy vermekten vazgeçsin? sayı olarak verecek olursam minimum 45 milyon seçmenin referandumda oy kullandığını düşünürsek(ki önümüzdeki seçimde seçmen sayısı 57 milyon, 50 milyon oy kullanıldığı düşünülürse durum daha da vahim)“minimum” 1,2 milyon kişinin karar değiştirmesi anlamına geliyor. ne kadar korkutucu bir rakam, değil mi? hele ki insanların bu kadar ayrıştığı ve kutuplaştığı bir ortamda, o cenaha oy veren kitle potansiyelini de göz önüne aldığımızda... yani işin özü, boşa ümitleniyorsunuz.
  4 -1 ... whipple
 10. 10.
  Ninjaların azalması dileğiyle.
  -1 ... 2023 bor karteli