bugün

"düştüğümüz bu durumun suçlusu biziz akp'yi biz seçtik herkesten özür diliyorum." minvalinde açıklama yapan teyzedir.

https://twitter.com/begum.../1453032670787670024?s=21
görsel
Benim müslüman olarak tavrımı bu ayet belirliyor
Sözlükte müslüman birkaç yazar hariç hiç limsenin getirdiği habere inanmıyorum.
Aktroll ve özür dilemek.

Immhhh. Sanmiyoremmm.
adresi şaşıran teyzedir. bizden özür dileme teyze git çoluğundan çocuğundan torunundan özür dile yıllardır onların haklarını gasp ettiriyorsun. bize karşı bir sıkıntı yok allahıma şükür çoğumuz iş güç sahibi insanlarız siz ne ediyorsanız kendinize ediyorsunuz. gözyaşları içerisinde alkışladıklarınızın gemi filoları uçak filoları hanları sarayları holdingleri var ama siz 2850 lira maaşla geçinmeye debelenip durun kendi içinizde.
siradan bir jetonun boyu yaklasik uc santim.
siradan bir beynin yuksekligi yaklasik 15 santim.
ama gel gor ki bazilarinda uc santimlik sey 15 santimlik yolu anca 20 yilda alabiliyor.
ilk seçimde oyunu tekrar ak partiye verecek teyzedir.
Seçimde yapacağı hareket;

Gılışdara verilmez ampüle basayım ben.

Birebir aynısı oluyor.

Kusura bakma da teyze geri dönülmez şekilde sıçtınız memleketin içine niye özür diliyorsun şimdi ?

Saygılar sunuyorum azizim…
bir miting ve üzerlerine atılan çay'a bakar. yeniden barışırlar...

ben artık bunların hiç birisine inanmıyorum. vahdettinin ingiliz gemisine binip ülkeden kaçması gibi kaçana kadar ülkenin düzeleceğine inanmıyorum. halk en kötü duruma düşene kadar cehaletin peşinde gidecek. çünkü tembellik, cehalet hastalıktır. kurtulması zordur.
Ben akpli olduğuna ikna oldum. Evet.
Kabul etmiyoruz geber.
Ben pek Akp liye benzetemedim.. tabi siz daha iyi bilirsiniz.
aktroller için akp'ye giydiren herkes pkk'lı, fetöcü, yahudi, abd ajanı, avrupa özentisi, yunan tohumu, ateist veya teröristtir. *
bir kilo billuru vardır !..
Düştüğümüz bu durumun suçlusunu aramıyorum ki; teyze kemalist mi akapkk'lı mı araştırayım. Bunlar boş iş. Burada çenenizi boşuna yormayın! Karşı görüşteki insanı kimse ne dinliyor ne inanıyor. Bu sözüm iki taraf için de geçerli. Yalnız "çıkar telefonunu" diyen hacı dayıya "sen de cüzdanını çıkar" deyin. Eğer içi para doluysa akapeli'dir. Yok içi boş ve bu soruyu sormuşsa; yüzde bir milyon akapeli'dir. Bu konuda herkesle Böbreğine bahse girerim. Ben bunu bilir bunu söylerim.
(bkz: 15 senedir akp ye oy veriyorum battım diyen çiftçi)
Oha ciddi ciddi bu videoya inanan var aq, Şaka mısınız la siz laleler!
20 yıl geçse de hatasından dönmesi için geç kalmamış kişidir.

gerçekleri konuştuktan sonra benim için hangi partili olduğunun önemi yok. gerçekleri konuşanların akp'li olamayacağını düşünüyorsanız da o sizin sorununuz.